Stavebný pozemok PredajExkluzívne

Dolné Otrokovce
50 €/m2
50

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – 3x st. pozemok so sieťami a cestou, od 467 m2, od 50,-€/m2, Dolné Otrokovce

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj tri stavebné pozemky južnej orientácie s výmerou 467 m2 a šírkou 18 m, 546 m2 a šírkou 17 m, 589 m2 a šírkou 16 m, vhodné pre individuálnu výstavbu rodinných domov, nachádzajúce sa v panenskej lokalite v závetrí doliny pod ochranným pásmom zdroja pitnej vody s limitovaným počtom budúcich rezidentov (7) na začiatku obce Dolné Otrokovce v okrese Hlohovec.

Siete a parametre pozemkov
Na pozemkoch sa nachádzajú prípojky obecnej vody a elektrickej siete. Pozemky sú južnej orientácie, majú vhodnú šírku a sú obojstranne prístupné, jednak cez súkromnú betónovú cestu s osvetlením a jednak zozadu cez obecnú ulicu. Na pozemkoch sa môže okamžite stavať.

Miesto
Obec leží v predhorí juhovýchodného svahu Považského Inovca v dosahu štyroch miest, Hlohovca, Piešťan, Topoľčian a Nitry. Poskytuje pokojné vidiecke bývanie, mimo hlavých dopravných ťahov so základnou občianskou vybavenosťou.

Prednosti nehnuteľností
Lukratívna cena, IS na pozemku, nová betónová cesta s osvetlením podporujúcim bezpečnosť bývania v lokalite, tiché a čisté prírodné prostredie a možnosť okamžite začať stavať.

P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 4.12.2023

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Tichá lokalita
  • Siete na pozemku

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu