Rodinný dom, 5-izbový PredajExkluzívne

Kľačany
239.000 €
Rozloha: 197m2
239000
 • Rozloha 197m2
 • Izby 5
 • Kúpeľne 2
 • Garáž 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – 3i RD + 2i domček, pozemok 830 m2, garáž, altánok, Kľačany

Virtuálna obhliadka: https://kuula.co/share/collection/7X9zK?logo=-1&info=0&fs=1&vr=1&sd=1&thumbs=1

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj dva domy vhodné na dvojgeneračné bývanie, čiastočne zrekonštruovaný jednopodlažný, podpivničený 3i rodinný dom so sedlovou strechou, garážou, altánkom, predzáhradkou a samostatný 2-izbový domček, nachádzajúce sa v obci Kľačany, len 5 minút cesty autom od Hlohovca.

Dispozície domov
Hlavný dom s obytnou plochou 125 m2 má dva vstupy, od ulice cez zastrešené schodisko a zadný na dvor a do záhrady. Po vstupe z frontálnej strany domu nasleduje predsieň a krátka prechodová chodba, ktorá spája oba vstupy do domu. Vľavo je ďalšia, dlhšia chodba, z ktorej sa vľavo vstupuje do komory s výstupom do podkrovia, ktoré je predpripravené na vybudovanie ďalšej obytnej časti. Nasleduje kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Ďalej je kuchyňa s jedálňou. Na konci chodby je spálňa. Po pravej strane chodby sa nachádzajú dve priestranné izby orientované na východ do predzáhradky. Dom je z ½ podpivničený. V suteréne je technická miestnosť, skladové priestory a vínna pivnička.

Domček s výmerou 72 m2 stojí za hlavným domom na pravej strane pozemku. Po vstupe nasleduje predsieň, oproti vstupu je kúpeľňa so sprchovým kútom a vaničkou, toaletou, potom kuchyňa s komorou a za kuchyňou sa nachádzajú dve priestranné izby.

Na ľavej strane pozemku stojí murovaná garáž. Za domčekom je vybudovaná nesfinalizovaná murovaná terasa s kompletným materiálom na jej dokončenie (drevené hranoly, strešná krytina ako na dome a iné).

Rekonštrukcia
Tehlový dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou v roku 2012. Zmenila sa jeho dispozícia, zrekonštruovali sa podlahy, strecha, strešná krytina, odkvapový systém, všetky rozvody sietí, nainštalovali sa nové radiátory, pôvodné okná a dvere sa vymenili za plastové a pôvodný kotol bol nahradený novým úsporným kondenzačným plynovým kotlom. Menší domček z kvádrov a keramickým stropom bol skolaudovaný v roku 2000. Bol len minimálne užívaný a aj preto je v perfektnom stave, plne funkčný. V exteriéri bolo vymenené pôvodné oplotenie od ulice za nerezové, novou zámkovou dlažbou sa vytvorili 4 parkovacie miesta a chodníky, jedno pred bránou a ďalšie tri na dvore pred garážou a revitalizáciou prešla aj predzáhradka.

Siete, energie a technické vybavenie
Obe nehnuteľnosti sú nezávisle pripojené na všetky IS vrátane kanalizácie. Na pozemku je tiež studňa s čerpadlom. Ohrev vody a vykurovanie prostredníctvom radiátorov zabezpečujú plynové kotly. Náklady na obe nehnuteľnosti predstavujú relatívne nízku sumu vo výške 150,-€ za mesiac.

Pozemok a lokalita
Rodinný dom stojí na rozľahlom, oplotenom a rovinatom pozemku s výmerou 830 m2. Nachádza sa v lokalite blízko centra obce, obecného úradu, obchodu, základnej školy, materskej škôlky, zástavky medzimestskej prepravy a jej ekologickej alternatívy v podobe železničnej prepravy na trati Leopoldov – Nitra.

Bonusy nehnuteľnosti
Viacgeneračné nezávislé bývanie v dvoch domoch, murovaná terasa, nízke prevádzkové náklady, ekologické vlakové spojenie s dopravným zlom v Leopoldove, výborná poloha v obci a bezprostredná dostupnosť do Hlohovca a neďalekej Nitry.

P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 4.12.2023

Ukázať viac

Prednosti ponuky

 • Širšie centrum
 • Tichá lokalita
 • Plynové kúrenie
 • Plastové okná
 • Vlastná studňa
 • Čiastočná rekonštrukcia
 • Altánok

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu