Byt, 3-izbový PredajExkluzívne

Hlohovec, Koperníkova
132.500 €
Rozloha: 61m2
132500
  • Rozloha 61m2
  • Izby 3
  • Kúpeľne 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – novostavba 3i bytu, 61 m2, klimatizácia, REZIDENCIA PANORAMA, Koperníkova ul.

Virtuálna obhliadka: https://kuula.co/share/collection/7Jfqp?logo=-1&info=0&fs=1&vr=1&sd=1&thumbs=1

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame v REZIDENCII PANORAMA v rámci II. etapy predaja bezbariérový, podkrovný a klimatizovaný 3-izbový byt, 59 m2, v štandardnom vyhotovení, nachádzajúci sa na III. NP bytového domu, ktorý stojí uprostred zástavby rodinných domov, v tichej lokalite nad mestom na Koperníkovej ul. v Hlohovci.

Dispozícia
Predsieň, vľavo od nej sa nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Oproti vstupu je prvá spálňa. Vpravo sa nachádza priestranná obývacia izba s kuchyňou a jedálňou, z ktorej sa prechádza do spálne. Byt má všetky izby orientované na SV stranu. K bytu je možné dokúpiť pivničnú kobku za 1.000,-€/m2 a vyhradené parkovanie za 7.500,-€.

Štandard bytu
Bezpečnostné dvere, plávajúca podlaha, interiérové dvere s obložením a kovaním, 2x biela maľovka, vypínače, zásuvky, dlažba, obklady, plastové okná a dvere.

Technické vybavenie
El. podlahové vykurovanie, termostat s displejom, klimatizácia a ohrev vody centrálnym plynovým kotlom.

Nadštandard REZIDENCIE PANORAMA
S vlastníctvom bytu v projekte PANORAMA získate aj možnosť užívať spoločenské priestory určené na relax a oddych. K dispozícii sú: bazén, osobný výťah, vírivka, sauna, relaxačná miestnosť s krbom, priestor na masáž so sprchovým kútom, herňa, terasa so sedením a terasa s vyhliadkou.

Lokalita a bytový dom
Bytový dom sa nachádza v tichej lokalite s množstvom zelene a je nenápadne zasadený do svahu uprostred rezidenčnej výstavby rodinných domov s ľahkou dostupnosťou do centra mesta. V bezprostrednom okolí je kompletná občianska vybavenosť vrátane materskej a základnej školy. V trojpodlažnom dome s výťahom je len 15 bytov, ďalej garáže, pivnice, spoločenské priestory a wellness s kompletným príslušenstvom.

Prednosti bývania v REZIDENCII PANORAMA
Pokojné a bezpečné prostredie, klimatizácia, zaujímavá stavba s kompletným wellnessom, bohaté spoločenské príslušenstvo, limitovaná komunita rezidentov a bezbariérový prístup.

P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 14.10.2023

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Káblová televízia
  • Podlahové kúrenie
  • Klimatizácia
  • Novostavba
  • Tichá lokalita
  • Internet
  • Bezpečnostné dvere

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu