Byt, 2-izbový PredajExkluzívne

Hlohovec, Koperníkova
86.900 €
Rozloha: 40m2
86900
  • Rozloha 40m2
  • Izby 2
  • Kúpeľne 1

Popis nehnuteľnosti

Virtuálna obhliadka: https://kuula.co/share/collection/7Jfqp?logo=-1&info=0&fs=1&vr=1&sd=1&thumbs=1

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame v REZIDENCII PANORAMA v rámci II. etapy predaja bezbariérový 2-izbový byt, 40 m2, v štandardnom vybavení, nachádzajúci sa na prízemí bytového domu, ktorý stojí uprostred zástavby rodinných domov, v tichej lokalite nad mestom na Koperníkovej ul. v Hlohovci.

Dispozícia
Vstupná predsieň so šatníkom, chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom, toaletou a oknom, spálňa a kuchyňa spojená s obývacou izbou s veľkým fr. oknom. Byt má 3 okná orientované na západ a veľké fr. okno na terasu pred bytovým domom na sever. K bytu je možné dokúpiť pivničnú kobku – 1.000,-€/m2 a vyhradené parkovanie za 7.500,-€.

Štandardné vybavenie bytu
Bezpečnostné dvere, plávajúca podlaha, interiérové dvere s obložením a kovaním, 2x biela maľovka, vypínače, zásuvky, dlažba, obklady a plastové okná a dvere.

Technické vybavenie
Centrálne plynové vykurovanie prostredníctvom radiátorov a centrálny ohrev vody, termostat, predpríprava na bezpečnostný systém a el. vrátnik.

Nadštandard REZIDENCIE PANORAMA
S vlastníctvom bytu v projekte PANORAMA získate aj možnosť užívať spoločenské priestory určené na relax a oddych. K dispozícii sú: bazén, osobný výťah, vírivka, sauna, relaxačná miestnosť s krbom, priestor na masáž so sprchovým kútom, herňa, terasa so sedením a terasa s vyhliadkou.

Lokalita a bytový dom
Bytový dom sa nachádza v tichej lokalite s množstvom zelene, je nenápadne zasadený do svahu uprostred rezidenčnej výstavby rodinných domov, s ľahkou dostupnosťou do centra mesta. V bezprostrednom okolí je kompletná občianska vybavenosť vrátane materskej a základnej školy. V trojpodlažnom dome s výťahom je len 15 bytov, ďalej garáže, pivnice, spoločenské priestory a wellness s kompletným príslušenstvom.

Prednosti bývania v REZIDENCII PANORAMA
Pokojné a bezpečné prostredie, veľké presklené plochy v byte, wellness, bohaté spoločenské príslušenstvo, limitovaná komunita rezidentov a bezbariérový prístup.

P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 26.9.2023

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Káblová televízia
  • Tichá lokalita
  • Internet
  • Novostavba
  • Bezpečnostné dvere

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu