Byt, 3-izbový PredajExkluzívne

Hlohovec, Koperníkova
130.000 €
Rozloha: 74m2
130000
 • Rozloha 74m2
 • Izby 3
 • Balkón 1
 • Kúpeľne 1

Popis nehnuteľnosti

Virtuálna obhliadka: https://kuula.co/share/collection/7Jfqp?logo=-1&info=0&fs=1&vr=1&sd=1&thumbs=1

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame v REZIDENCII PANORAMA v rámci II. etapy predaja bezbariérový 3-izbový byt v štandarde so samostatným vstupom, pozemkom pred bytom, terasou a parkovacím státím so štýlovým prístreškom, na prízemí bytového domu, uprostred zástavby rodinných domov, v tichej lokalite nad mestom na Koperníkovej ul. v Hlohovci.

Dispozícia
Vstupná predsieň s úložným priestorom, kuchyňa s obývacou izbou, komora, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC a dve nepriechodné izby. Pred vstupom do bytu sa nachádza pozemok, ktorý je v cene bytu, s terasou a park. státím s prístreškom. Byt je orientovaný na JV stranu, do záhrady vedľajšieho pozemku. Evokuje skôr bývanie v rodinnom dome ako v byte. K bytu je možné si dokúpiť súkromný pozemok vo výmere 80 m2 za 24.900,- € a pivničnú kobku – 1.000,-€.

Štandard bytu
Bezpečnostné dvere, plávajúca podlaha, interiérové dvere s obložením a kovaním, 2x biela maľovka, vypínače, zásuvky, dlažba, obklady, plastové okná a dvere, zámková dlažba pred vstupom do bytu a prístrešok na auto.

Technické vybavenie
El. podlahové vykurovanie, termostat s displejom v každej miestnosti, úsporné led osvetlenie v obývacej izbe, predpríprava na klimatizáciu a bezpečnostný systém a ohrev vody centrálnym plynovým kotlom.

Nadštandard REZIDENCIE PANORAMA
S vlastníctvom bytu v projekte PANORAMA získate aj možnosť užívať spoločenské priestory určené na relax a oddych. K dispozícii sú: bazén, osobný výťah, vírivka, sauna, relaxačná miestnosť s krbom, priestor na masáž so sprchovým kútom, herňa, terasa so sedením a terasa s vyhliadkou.

Lokalita a bytový dom
Bytový dom sa nachádza v tichej lokalite s množstvom zelene, je nenápadne zasadený do svahu uprostred rezidenčnej výstavby rodinných domov s ľahkou dostupnosťou do centra mesta. V bezprostrednom okolí je kompletná občianska vybavenosť vrátane materskej a základnej školy. V trojpodlažnom dome s výťahom je len 15 bytov, ďalej garáže, pivnice, spoločenské priestory a wellness s kompletným príslušenstvom.

Prednosti bývania v REZIDENCII PANORAMA
Pokojné a bezpečné prostredie, pozemok v osobnom vlastníctve, neopozeraná stavba s wellness DNA, bohaté spoločenské príslušenstvo, limitovaná komunita rezidentov a bezbariérový prístup.

P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 20.9.2023

Ukázať viac

Prednosti ponuky

 • Káblová televízia
 • Podlahové kúrenie
 • Klimatizácia
 • Novostavba
 • Terasa
 • Tichá lokalita
 • Internet

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu