Rodinný dom, 5-izbový PredajExkluzívne

Rumanová
300.000 €
Rozloha: 242m2
300000
 • Rozloha 242m2
 • Izby 5
 • Balkón 1
 • Kúpeľne 2
 • Garáž 2

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – novostavba 4i RD, 242 m2, pozemok 693 m2, dvojgaráž, terasa, R1, Rumanová

Virtuálna obhliadka: https://kuula.co/share/collection/7JfGW?logo=-1&info=0&fs=1&vr=1&sd=1&thumbs=1

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj novostavbu skolaudovaného, samostatného, 5-izbového rodinného domu s dvojgarážou, terasou a záhradou, nachádzajúceho sa na konci novovybudovanej a tichej ulice v susedstve voľnej prírody v obci Rumanová.

Dispozícia
Dispozícia dvojpodlažného domu s podpivničením: vstup do domu je z jeho bočnej strany, nasleduje chodba, ktorá prepája všetky miestnosti podlažia. Po pravej strane sa nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, nasleduje schodisko a oproti vstupu do domu sa nachádza izba. Druhú polovicu podlažia tvorí otvorená dispozícia kuchyne s jedálňou a komorou a obývacou izbou s krbovými kachľami a výstupom na terasu a veľkými presklenými plochami s hliníkovými žalúziami na diaľkové ovládanie. II. NP tvoria tri spálne a kúpeľňa so sprchovým kútom, priestorom pre vaňu a toaleta. Podzemné podlažie je členené na dvojgaráž s umývadlom a s automatickou bránou na diaľkové ovládanie. Za garážou je technická miestnosť a sklad. Všetky miestnosti majú okná na prirodzené odvetrávanie priestoru.

Materiály, energie a siete
Obvodové steny domu sú z keramickej tehly 380 mm, nosné priečky 175 mm a deliace priečky 115 mm. Strop domu je železobetónový 200 mm. Strešná krytina je Bramac Tegalit Star granitovej metalickej farby. Rovnakej farbu sú aj plastové izolačné trojsklá s bezpečnostným kovaním. Z vnútornej strany sú biele. Dom je zateplený PSE 200 mm. Ohrev vody a vodové podlahové vykurovanie zabezpečuje vysokoúčinný kondenzačný plyn. kotol Vaillant nachádzajúci sa v technickej miestnosti v suteréne domu. Alternatívne je možné vykurovať nehnuteľnosť krbovými kachľami v obývacej izbe. Rodinný dom je pripojený do el. siete, má prípojku obecnej vody a plynu. Odpad je zvedený do žumpy a dažďová voda do zakopanej plastovej nádoby pred domom.

Dom a pozemok
Projekt domu, materiály a technické zariadenia sú belgického a nemeckého pôvodu. Dom je inteligentne zasadený do svahu pozemku, vďaka čomu spolu s betónovým múrom vznikol atraktívny dvojúrovňový priestor. Jednak 6 m hlboké parkovanie pred domom a zároveň úžitkový a oddychový priestor so záhradou a terasou nad ním. Pozemok so šírkou 20 m a výmerou 693 m2 je juhozápadnej orientácie a zámerne je zo strany, kde je pole neoplotený.

Lokalita
Obec Rumanová s kompletnou občianskou vybavenosťou leží v plytkej dolinke juhozápadnej časti Nitrianskej pahorkatiny a má strategickú polohu s rýchlym prístupom k R1, do Nitry, Serede a Hlohovca.

Prednosti domu
Neopozeraný vizuál, upravený exteriér domu, nízke prevádzkové náklady, už dokončená ulica s osvetlením a asfaltovou cestou a chodníkom, prepojenie interiéru s pekným prírodným prostredím a nehnuteľnosť skolaudovaná a pripravená na finalizáciu novým vlastníkom.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 29.7.2023

Ukázať viac

Prednosti ponuky

 • Tichá lokalita
 • Žalúzie
 • Plynové kúrenie
 • Podlahové kúrenie
 • Rekuperácia
 • Novostavba
 • Plastové okná
 • Krb
 • Terasa

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu