Stavebný pozemok PredajExkluzívne

Koplotovce
100 €/m2
Rozloha: 881m2
100
  • Rozloha 881m2

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – stavebný pozemok, 881 m2, 100,-€/m2, IS pred pozemkom, Koplotovce

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj stavebný pozemok pre individuálnu výstavbu rodinného domu, nachádzajúci sa v tichej a zelenej lokalite na kopci nad obcou, len 3 min. cesty autom od Hlohovca, v centre obce Koplotovce.

Parametre pozemku
Stavebný pozemok je predposledný v rade na konci ulice. Ide o mierne svahovitú parcelu s celkovou výmerou 881 m2, ktorá sa dá, čo do tvaru a výmery upraviť geometrickým plánom podľa Vašich požiadaviek.

Siete a infraštruktúra
Inžinierske siete pred pozemkom: prípojky obecnej vody a elektrickej siete. Pozemok je prístupný po asfaltovej ceste. Obecný úrad a zastávka medzimestskej dopravy sa nachádza priamo pod svahom, na ktorom leží parcela, asi vo vzdialenosti 500 m.

Prednosti
Pozemok, ktorý leží na úpätí južného výbežku Považského Inovca, poskytuje vlastníkovi fascinujúci výhľad na povodie Váhu, Malé Karpaty a západy slnka. Nehnuteľnosť sa nachádza v okamžitom dosahu Hlohovca v pestrom prírodnom prostredí starého ramena Váhu, bagrovísk, lesov nad obcou, termálneho prameňa s kúpaliskom a vyasfaltovanej hrádze spájajúcej obec s Hlohovcom a Piešťanmi.

P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 26.7.2023

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Tichá lokalita
  • Centrum
  • Siete na pozemku

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu