Rodinný dom, 4-izbový PredajExkluzívne

Červeník, Hviezdoslavova
149.000 €
Rozloha: 85m2
149000
  • Rozloha 85m2
  • Izby 4
  • Kúpeľne 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – 4i RD s pozemkom 1460 m2, D1, centrum, Hviezdoslavova ul., Červeník


Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj samostatný, pôvodný 4i rodinný dom, postavený na veľkom pozemku, nachádzajúci sa priamo v centre obce na Hviezdoslavovej ul. v Červeníku.

Do domu s obytnou plochou 85 m2, ktorý je z 1/2 podpivničený, sa vstupuje z Hviezdoslavovej ulice. Dom stojí v strede veľkého pozemku. Dispozícia domu: vstup, predsieň, chodba, vpravo je samostatná toaleta, ďalej vpravo kúpeľňa s vaňou, nasleduje komora a na konci chodby je prvá izba, z ktorej je východ do záhrady za domom. Vľavo sa nachádza kuchyňa, z ktorej sa vstupuje do ostatných 3 izieb. Vedľa domu je letná kuchyňa, dieľňa a sklad.

Rodinný dom je pripojený na všetky IS a má vlastnú studňu. Ohrev vody a vykurovanie zabezpečujú plynový prietokový ohrievač a kotol. Alternatívne krbové kachľe.

Výhody bývania v rodinnom dome: veľký pozemok, samotné centrum obce, zjazd z D1, v dosahu železničného uzla v Leopoldove, dostupnosť okresných miest Trnavy, Piešťan a Hlohovca.

P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 13.4.2023

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Pôvodný stav
  • Plynové kúrenie
  • Centrum

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu