Obchodný priestor PrenájomExkluzívne

Hlohovec, SNP
450 €
Rozloha: 50m2
450
  • Rozloha 50m2

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – nájom 3x nebyt. priestory, 40 m2, 50 m2, 56 m2, od 450,- €, N centrum, ul. SNP

Virtuálna obhliadka: https://kuula.co/share/Nzm9z/collection/79SmC?logo=-1&info=0&fs=1&vr=1&zoom=1&sd=1&thumbs=1

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na prenájom tri komerčné priestory nachádzajúce sa v polyfunkčnej budove N centra na ul. SNP v Hlohovci.

Prvý nebytový priestor s výmerou 40 m2, spolu s ďalšími 10 m2 pred vstupom k nemu, sa nachádza vľavo na prízemí N centra. V ostatnom čase bol užívaný ako ambulancia detského lekára. Je priečkami zo sadrokartónu rozdelený na 3 ďalšie miestnosti. Mesačné nájomné vrátane energií predstavuje sumu vo výške 450,- €.

Oproti vstupu do centra sa nachádza druhý komerčný objekt s rozmermi 5 m x 10 m a preskleným výkladom po celej jeho šírke. Vo vnútri je vyvedený rozvod vody s umývadlom. Mesačné nájomné vrátane energií je vo výške 600,- €.

Tretí a najväčší nebytový priestor s výmerou 56 m2 sa nachádza na III. NP. V ostatnom čase bol užívaný ako ambulancia odborného lekára. Je priečkami zo sadrokartónu rozdelený na menšie miestnosti vrátane vlastných soc. zariadení pre ženy a mužov. Mesačné nájomné vrátane energií predstavuje sumu vo výške 450,- €.

Polyfunkčná budova má strategickú polohu. Nachádza sa v centre mesta s jeho všetkými výhodami. Spoločné priestory sú klimatizované. Budova je zabezpečená kamerovým systémom a vo večerných hodinách je objekt pre verejnosť zatvorený. V budove sa nachádza výťah a spoločné priestory sú 2x do týždňa upratované.

V polyfunkčnom objekte je niekoľko bytov (1 až 3 izbové), ambulancií, kancelárskych a obchodných priestorov (lekáreň, advokát, zdravotná poisťovňa a iné), ktoré sú aktuálne s výnimkou inzerovaných nehnuteľností prenajaté. V prípade, že by ste však mali záujem o prenájom bytu alebo iného komerčného priestoru v N centre s využívaním jeho komplexných služieb, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám pomôžeme.

P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 28.1.2023

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Centrum
  • Klimatizácia
  • Alarm

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu