Rodinný dom, 5-izbový PredajExkluzívne

Sokolovce
150.000 €
Rozloha: 165m2
150000
  • Rozloha 165m2
  • Izby 5
  • Kúpeľne 1
  • Garáž 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – pôvodný 4i RD s prístavbou, garáž, 165 m2 1503 m2, Sĺňava, Sokolovce

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj pôvodný, samostatný, jednopodlažný, viacgeneračný 4i rodinný dom s 1i prístavbou, garážou a veľkou záhradou, nachádzajúci sa v tichej lokalite obce Sokolovce pri vodnej nádrži Sĺňava, na západnej strane Považského Inovca, len 7 km od kúpeľného mesta Piešťany.

Dispozícia domu s obytnou plochou 140 m2, ktorý je z ½ podpivničený: Vo vstupnej predsieni sa nachádza samostatná toaleta a kúpeľňa so sprchovým kútom. Nasleduje chodba, vľavo od nej kuchyňa a vpravo komora a sklad s výstupom na povalu. Z chodby sa prechádza do štyroch izieb. Dve sú orientované do ulice na západ a dve do záhrady na východ.
Prístavba sa nachádza vľavo za domom a je celá podpivničená. Má kuchyňu a jednu izbu.
Ohrev vody a vykurovanie domu prostredníctvom radiátorov zabezpečuje plyn. kotol, ktorý sa nachádza v pivnici. Prístavba je vykurovaná kachľami na tuhé palivo.
Nehnuteľnosť je pripojená do el. a plynovej siete, na obecný vodovod, má vlastnú studňu a septik. Obecná kanalizácia je pred domom.
Na pravej strane pozemku sa nachádza elektrifikovaná garáž s montážnou jamou a 2 skladmi.
Nehnuteľnosti sú postavené na 24 m širokom a na rovinatom pozemku východnej orientácie s nadštandardnou výmerou 1503 m2.
Bonusy nehnuteľnosti: tichá lokalita v centre obce mimo hlavnej cesty, viacgeneračné bývanie, veľká záhrada, široký pozemok a pekné prírodné prostredie Považského Inovca a rekreačnej oblasti pri vodnej nádrži Sĺňava na rieke Váh.
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 3.10.2022

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Tichá lokalita
  • Pôvodný stav
  • Plynové kúrenie
  • Centrum

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu