Rodinný dom, 4-izbový PredajExkluzívne

Hlohovec
149.000 €
Rozloha: 175m2
149000
  • Rozloha 175m2
  • Izby 4
  • Balkón 3
  • Kúpeľne 1
  • Garáž 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – 4i rodinný dom, 175 m2, 420 m2, garáž, terasa, tichá lokalita, Nová štvrť

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj krajný, pôvodný trojpodlažný 4-izbový rodinný dom, nachádzajúci sa v slepej ulici na Novej štvrti v Hlohovci, s panoramatickým výhľadom na mesto.

Projektový typový dom s plochou strechou, ktorý bol skolaudovaný v 80. rokoch má nasledujúce dispozičné riešenie: prízemie – sklad/garáž s montážnou jamou, menší sklad s 2x oknami, technická miestnosť el. bojlerom, plynovým kotlom, toaletou a práčovňa, na druhom nadzemnom podlaží sa nachádza hlavný vchod s terasou, predsieň, chodba, samostatná toaleta s umývadlom, schodisko, 2x nepriechodné spálne, terasa a kuchyňa s komorou, III. NP – terasa, predsieň, chodba, 2x nepriechodné izby, kúpeľňa s vaňou a toaletou a kuchyňa.

Rodinný dom má tri vstupy. Cez prízemie, hlavný vchod z prednej časti a cez terasu za domom.

Rodinný dom stojí na svahovitom pozemku južnej orientácie vo výmere 420 m2. Na pozemku za domom sa nachádza garáž so vstupom zboku a murovaný záhradný domček.

Dom je pripojený na všetky IS. Vykurovanie prostredníctvom liatinových radiátorov zabezpečuje plynový kotol. Ohrev vody sa realizuje el. bojlerom.

Prednosti nehnuteľnosti: tichá lokalita, veľkorysý priestor, samostatný múr od jediného suseda, panoramatický výhľad a južná orientácia.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 12.8.2022

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Tichá lokalita
  • Pôvodný stav
  • Plynové kúrenie
  • Terasa

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu