Rodinný dom, 3-izbový PredajExkluzívne

Hlohovec, Bernolákova
109.000 €
Rozloha: 109m2
109000
  • Rozloha 109m2
  • Izby 3
  • Kúpeľne 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – pôvodný 3i+KK RD, 109 m2, 307 m2, záhrada, Bernolákova ul.

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj pôvodný 3i rodinný dom so záhradou a spoločným dvorom, nachádzajúci sa v hornej časti Bernolákovej ul. v Hlohovci.

Dom je prístupný cez spoločný dvor, ale aj s možnosťou vytvorenia samostatného vstupu.

Dispozičné riešenie: vstup do domu je cez presklený gánok, vľavo sa nachádza kuchyňa s komorou. Oproti vstupu do domu je obývacia izba, za ňou nasleduje krátka chodba s kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. Ďalej sa nachádza prechodná izba a za ňou spálňa s oknom do Bernolákovej ulice.

Rodinný dom stojí na rovinatom pozemku JZ orientácie vo výmere 307 m2 a je pripojený na všetky IS. Ohrev vody zabezpečuje plynový prietokový ohrievač a vykurovanie plynové gamatky.

Bonusy nehnuteľnosti: priaznivá cena, záhrada, právne aj fyzicky samostatná nehnuteľnosť, dobrá dostupnosť k občianskej vybavenosti.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]

P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.

Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 1.8.2022

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Širšie centrum
  • Eurookná
  • Pôvodný stav
  • Plynové kúrenie

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu