Byt, 1-izbový PredajExkluzívne

Horné Trhovište
65.000 €
Rozloha: 32m2
65000
 • Rozloha 32m2
 • Izby 1
 • Balkón 1
 • Kúpeľne 1
 • Garáž 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – novostavba, 1i byt, fr. balkón, parkovacie státie, 65.000,-€, H. Trhovište

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj za akceptovateľnú cenu 9 bytov v novostavbe trojpodlažného tehlového bytového domu, každý byt s francúzskym balkónom, parkovacím státím a kobkou na poschodí, s extrémne nízkymi prevádzkovými nákladmi, v malebnej obci pod východným svahom Považského Inovca, len 9 km od Hlohovca v Hornom Trhovišti.

V bytovom dome sa predáva jeden 1i byt na prízemí, jeden 2i byt na II. NP a jeden 2i byt na III. NP a šesť 3i bytov po dvoch na každom podlaží. 2i byty sa nachádzajú v strede domu. 3i byty sa nachádzajú po stranách byt. domu.

Byty na prízemí majú terasy a sú bezbariérové. Dvojizbové byty majú dva francúzske balkóny. Všetky miestnosti v bytoch sú nepriechodné. Trojizbové byty majú okná na toaletách a v kúpeľni. Všetky toalety sú samostatné. V 2i a 3i bytoch sú kuchyne s jedálňou spojené s obývacou izbou. Všetky byty sú orientované na južnú stranu.

Dispozícia 1i bytu na prízemí s výmerou 31,56 m2, terasou, kobkou (1,3 m2) a parkovacím státím: chodba, kúpeľňa, samostatná toaleta, kuchyňa a izba s veľkým oknom a výstupom na terasu.

Dispozícia 2i bytov s výmerou 42,43 m2, 2x francúzskym balkónom, kobkou (1,3 m2) a parkovacím státím: chodba, kúpeľňa, samostatná toaleta, kuchyňa spojená s obývacou izbou a spálňa.

Dispozícia 3i bytov s výmerou 56,59 m2, francúzskym balkónom, kobkou (1,3 m2) a 2x parkovacím státím: chodba, kúpeľňa, samostatná toaleta, kuchyňa spojená s obývacou izbou a 2x nepriechodná spálňa.

Technické vybavenie domu a bytov: osvetlenie v spoločných priestoroch, protipožiarne vybavenie, 2x tepelné čerpadlo, ktoré zabezpečuje ohrev vody a podlahové vykurovanie bytu, nerezové zábradlie, dvere do bytov, rozvody pre indukčné dosky, vchodové dvere, rozvody pre internet a iné.

Byty sa predávajú v štádiu holobytu.

Dispozície jednotlivých bytov s rozmermi miestností sú vo fotogalérii. Dostupnosť nepriechodnej obce s dobrou občianskou vybavenosťou autom: Hlohovec 9 km, D1 – 17 km, Piešťany 18 km, Bratislava 85 km.

Bonusy bytov: novostavba v centre obce, limitovaná komunita vlastníkov, kvalitné prevedenie, bohaté príslušenstvo, extrémne nízke prevádzkové náklady už v postavenej bytovke.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 23.6.2022

Ukázať viac

Prednosti ponuky

 • Káblová televízia
 • Podlahové kúrenie
 • Centrum
 • Internet
 • Zateplenie
 • Novostavba
 • Terasa

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu