Obchodný priestor, 3-izbový PrenájomExkluzívne

Hlohovec, Nám. sv. Michala
Info v RK
Rozloha: 195m2
0
  • Rozloha 195m2
  • Miestnosti 3
  • Kúpeľne 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – obchodný priestor, 195 m2, Námestie sv. Michala

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na prenájom zrekonštruovaný obchodný priestor s výkladom orientovaným do najfrekventovanejšej ulice v meste, oproti parku a dominante námestia - kostolu sv. Michala.

Za obchodným priestorom s výkladom do ulice so šírkou 7 m a výmerou 73 m2 sa nachádza prechodová chodba. Z nej sa vľavo vchádza na soc. zariadenia, vpravo sú dva sklady. Nasledujú dve miestnosti, menšia s výmerou 21 m2 a väčšia s výmerou 71 m2.

Priestor sa nachádza na prízemí v pravej časti krásnej historickej budovy postavenej v secesnom slohu. Objekt je napojený na všetky inžinierske siete a bezpečnostný systém. Ohrev vody a vykurovanie prostredníctvom radiátorov zabezpečuje plynový kotol v technickej miestnosti.

Bonusy nehnuteľnosti: frekventované centrum mesta, zrekonštruovaný interiér priestoru a fasáda historickej budovy.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 2.8.2021

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Centrum
  • Klimatizácia
  • Vlastné kúrenie
  • Alarm

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu