Rodinný dom, 3-izbový PredajExkluzívne

Hlohovec, Pribinova
185.000 €
Rozloha: 125m2
185000
  • Rozloha 125m2
  • Izby 3
  • Kúpeľne 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – meštiansky dom, 125 m2, 564 m2, klenutá pivnica z 19. storočia, Pribinova ul.

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj pôvodný jednopodlažný, samostatne stojaci meštiansky rodinný dom s nadštandardnou, klenutou pivnicou z 19. storočia, nachádzajúci sa v tesnom susedstve historického centra mesta, na Pribinovej ulici v Hlohovci.

Dispozične má dom s podbránou dva bočné vstupy, cez prvú spálňu a cez predsieň, oddeľujúcu kuchyňu s jedálňou od izieb. Všetky 3 izby sú prechodné. Z predsiene sa vchádza do komory a kúpeľne. Ďalej nasledujú sklad a letná kuchyňa, ktoré sú prístupné z nádvoria. Za domom stoja dve hospodárske stavby.

Nehnuteľnosť je pripojená na všetky IS a má vlastnú kopanú studňu. Ohrev vody zabezpečuje el. bojler a vykurovanie sa realizuje plynovými gamatkami.

Bonusom nehnuteľnosti je potenciál možným zmien a jej komerčného využitia. Napríklad vybudovanie obchodnej pasáže s prechodom na mestskú tržnicu.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 15.3.2021

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Širšie centrum
  • Pôvodný stav
  • Plynové kúrenie
  • Vlastná studňa

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu