Obchodný priestor PredajExkluzívne

Hlohovec, Pribinova
175.000 €
Rozloha: 280m2
175000
  • Rozloha 280m2

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – budova obchodu a služieb, 280 m2, 423 m2, Pribinova ul.

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj jednopodlažný komerčný objekt v tesnom susedstve historického centra mesta, nachádzajúci sa na Pribinovej ulici v Hlohovci.
Nehnuteľnosť tvoria dva obchodné priestory s príslušenstvom a nádvorie. Menší priestor má rozmery 10m x 4m a na konci nádvoria je k nemu prináležiaci sklad vo výmere 16 m2. Väčší obchod má dĺžku 39m a šírku 5 metrov. Príslušenstvo nehnuteľnosti tvoria dve kuchynky a sociálne zariadenia. Oba priestory majú prístup na nádvorie s rozmermi 29m x 4m.
Objekt so sedlovou strechou je napojený na všetky inžinierske siete. Ohrev vody zabezpečuje el. bojler a vykurovanie sa realizuje prostredníctvom plynových gamatiek.
Bonusy objektu: centrum mesta, výnosy z prenájmu objektov, čiastočná rekonštrukcia a iné.
V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 8.1.2021

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Centrum
  • Vlastné kúrenie
  • Alarm

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu