Iná nehnuteľnosť, 6-izbový PredajExkluzívne

Hlohovec, Mierová
Info v RK
Rozloha: 515m2
0
  • Rozloha 515m2
  • Izby 6
  • Balkón 1
  • Kúpeľne 4
  • Garáž 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – hala, polyf. budova s 3x 2i byty, kancelárie, kovovýroba, garáž, 557 m2, areál Lubonasu

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovanú a zateplenú montovanú halu na výrobné a skladové účely a polyfunkčnú budovu s výrobnou časťou, skladom, garážou, sociálnymi zariadeniami, kanceláriou a troma 2i bytmi nachádzajúce sa v priemyselno - výrobnom areáli v bývalom Lubonase na Mierovej ul. v Hlohovci.
Hala s výmerou 215 m2 má sendvičové zateplenie, novú strechu, podlahu, osvetlenie, výšku 3,80 m a iné. Priestor haly je rozčlenený na dve časti. Predná časť slúži ako sklad. V zadnej časti sa nachádza lis a pec. Hala je vykurovaná kotlom na tuhé palivo.
Polyfunkčná budova má dve nadzemné podlažia. Na I. NP sa nachádza garáž s automatickou bránou, 2x dielňa, kuchyňa s jedálňou, 2x sprchy, 2x WC a dve kancelárie. Na kompletne nové II. NP sa ide samostatným externým schodiskom cez terasu. Nachádzajú sa tu tri neskolaudované byty v stave holobytu s dokončenými kúpeľňami. Dispozične majú byty dve nepriechodné izby, kuchyňu, kúpeľňu a samostatné toalety.
Do areálu, ktorý má betónové oplotenie a je pripojený na bezpečnostný a kamerový systém, sa vstupuje cez novú automatickú bránu. Objekty sú pripojené na všetky IS s výnimkou prípojky plynu, ktorá sa nachádza pred objektom. Okamžite k dispozícii.
V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma

Dátum zverejnenia ponuky: 8.1.2021

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu