Rodinný dom, 4-izbový Predaj

Trnava, Johna Dopyeru
217.500 €
Rozloha: 100m2
217500
  • Rozloha 100m2
  • Izby 4
  • Balkón 1
  • Kúpeľne 1

Popis nehnuteľnosti

PNORF – novostavba 4i dvojdomu, 100 m2, 402 m2, terasa, ul. Johna Dopyeru, Kamenný mlyn

PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj novostavbu 4i rodinného dvojdomu v stave holodomu v novej zástavbe v susedstve oddychovej zóny mesta Kamenný mlyn v Trnave.

Dispozícia nehnuteľnosti s pôdorysom (viď fotogaléria): chodba s výstupom na povalu 15 m2, hosťovská toaleta, 3x nepriechodné izby, technická miestnosť s plyn. kotlom a priestorom pre práčku a sušičku, obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálňou a výstupom na terasu 16 m2.

Na výstavbu holodomu boli použité nasledujúce materiály a predáva sa s týmto vybavením: obvodové murivo je Ytong lambda hr. 300 mm, zatepľovací systém PSE hr. 100 mm, akrylová omietka podľa návrhu kupujúceho. Vnútorné nosné murivo je hr. 200 mm, deliace priečky sú hr. 100 mm. Vnútorné steny sú z jednovrstvovej sadrovej omietky BAUMIT hr. 10-35 mm, výška stropov je 2,55 m. Strešná konštrukcia je trámová s betónovou krytinou zn. Bramac. Podstrešná izolácia je minerálna vlna Knauf hr. 300 mm. Vnútorný štandard: maľovky, biele zásuvky a vypínače Legrand bez svietidiel. Úložný priestor do podkrovia (16m2) je z dosiek 5/20 + Fakro rebrík. V objekte bude kondenzačný plynový kotol Baxi so 45l zásobníkom na teplú vodu a podlahové kúrenie. Sú zrealizované kompletné rozvody vody, odkanalizovanie domu, rozvody plynu, kompletná elektroinštalácia, vrátane pripojenia do verejných sietí a bleskozvodu. V okolí nehnuteľnosti boli zrealizované hrubé terénne úpravy pozemku a bude položená zámková dlažba Viablock hr. 6 cm na tri parkovacie miesta pred domom a na terase za domom. Vyhotovené bude aj oplotenie pozemku za domom - poplastované stĺpy a pletivo 50 x 50. V cene domu sú ďalej zahrnuté: plastové okná a vchodové dvere (antracit/biela), sadrové omietky, potery, sadrokartónové stropy a vonkajšia farebná fasáda.

Bonusy holodomu: novostavba, precízne vyhotovenie, možnosť finalizácie domu podľa predstáv kupujúceho, tichá lokalita na konci atypickej uličky v susedstve oddychovej zóny mesta Kamenný mlyn.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 7.12.2020

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Tichá lokalita
  • Plynové kúrenie
  • Plastové okná
  • Novostavba
  • Terasa

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu