Stavebný pozemok PredajExkluzívne

Siladice
86 €/m2
Rozloha: 835m2
86
  • Rozloha 835m2

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – stav. pozemok, 835 m2, 68,-€/m2, Váh, Siladice

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj stavebný pozemok v tichej časti obce pri hrádzi oddeľujúcej Váh od Siladíc. Rovinatá parcela v tvare trojuholníka je prístupná po celej dĺžke oboch strán, s jedným priamym susedom, s novou asfaltovou cestou a pouličným osvetlením. IS: el. sieť na pozemku, rozvody obecnej vody a plynu sa nachádzajú pred pozemkom. Pozemok je možné kúpiť s projektom rodinného domu so stav. povolením.

Nehnuteľnosť sa nachádza v peknom prírodnom prostredí povodia rieky Váh, hrádze a veľkej trávnatej plochy s obecným ihriskom. Dostupnosť parcely autom: 15 min. - D1, Sereď, Hlohovec a Trnava. Možnosť začatia okamžitej výstavby domu.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.


Dátum zverejnenia ponuky: 27.10.2020

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Tichá lokalita
  • Siete na pozemku

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu