Iná nehnuteľnosť PredajExkluzívne

Sokolovce, Piešťanská
150.000 €
Rozloha: 275m2
150000
  • Rozloha 275m2

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – polyfunkčná budova s obchodným priestorom a obytným podkrovím, Sokolovce okr. Piešťany

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj ½ podiel k polyfunkčnej budove nachádzajúcej sa priamo v centre obce Sokolovce okr. Piešťany. Polyfunkčný objekt je trojpodlažný. Na I. NP sa nachádza pohostinstvo a bar s príslušenstvom vo výmere 155 m2. Dispozične ho tvorí: terasa, tri priestranné a nepriechodné miestnosti, 3x samostatné toalety pre návštevníkov a personál, sklad a technická miestnosť. Na II. NP je obytné podkrovie s výmerou 75 m2, ktoré je prístupné cez pohostinstvo alebo samostatný vstup. Objekt je z ¼ podpivničený.
Objekt je napojený na el. sieť, obecný vodovod a má vlastnú betónovú žumpu. Vykurovanie objektu prostredníctvom radiátorov zabezpečuje kotol na pevné palivo. K príslušenstvu patrí aj externá kotolňa s výmerou 16 m2.
Polyfunkčný objekt stojí na rovinatom a oplotenom pozemku vo výmere 1089 m2. Vstup na dvor nehnuteľnosti je z dvoch strán. Obec Sokolovce leží pri vodnej nádrži Sĺňava, na západnej strane Považského Inovca len 7 km od kúpeľného mesta Piešťany.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.


Dátum zverejnenia ponuky: 22.7.2020

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu