Stavebný pozemok Predaj

Špačince
180 €/m2
Rozloha: 513m2
180
  • Rozloha 513m2

Popis nehnuteľnosti

PNORF – stav. pozemky, od 513 m2, 180 €/m2, Panské pole – Špačince, okr. Trnava

PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj krásne pozemky na bývanie v obci Špačince okr. Trnava. Obec Špačince sa nachádza iba 3 minúty jazdy autom od napojenia na Trnavský obchvat, vďaka ktorému má perfektnú dostupnosť nielen do Trnavy, ale aj Bratislavy, Senca či Nitry.

Obec Špačince poskytuje svojim obyvateľom kompletnú občiansku vybavenosť vrátane materskej škôlky, základnej školy, potravín a rôznych voľnočasových aktivít. Zároveň si zachováva charakter pokojnej obce ideálnej pre život. Veľkou výhodou je tesná blízkosť ku krajskému mestu Trnava. Samotný projekt je situovaný v príjemnom tichom prostredí mimo hlavnej cesty s parametrami súkromnej obytnej štvrte. Prístupová cesta k lokalite je bez tranzitnej dopravy, lemovaná zeleňou.

Súčasťou projektu Panské pole sú stavebné pozemky pre rodinné domy vo výmere od 513 m2 do 1120 m2. K pozemkom budú pred odovzdaním dobudované kompletné inžinierske siete.

Hľadáte to správne miesto pre Vás a Vašu rodinu? Chcete aby bolo Vaše bývanie bezpečné, pokojné a zároveň v blízkosti Trnavy? A presne o tom je projekt Panské pole.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: [email protected].

Dátum zverejnenia ponuky: 4.7.2020

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Tichá lokalita
  • Siete na pozemku

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu