Iná nehnuteľnosť PredajExkluzívne

Hlohovec, Hlohová
495.000 €
Rozloha: 1000m2
495000
  • Rozloha 1000m2

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – polyfunkčná budova, 2x byty, obchod, bar, 2x kancelárie, kovovýroba, Hlohová ul., Hlohovec

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu nachádzajúcu sa v širšom centre mesta na Hlohovej ul. v Hlohovci. Polyfunkčný objekt je postavený na pozemku s výmerou 794 m2 a má nasledujúce časti: obchod a bar s výmerou 94,41 m2, kovovýroba s výmerou 691 m2, z čoho 126,89 m2 predstavujú miestnosti, obytná časť s výmerou 93,3 m2 a administratívna časť s výmerou 108,26 m2.
Kovovýroba sa nachádza na prízemí objektu s prístupom cez bránu z Hlohovej ul. Dispozícia: priestor podbrány, 2x sklad, šatňa zamestnancov, umyváreň, 3x dielňa, WC, technická miestnosť a zastrešený dvor, ktorý plní funkciu skladu.
Obchod (42,62 m2) a bar (51,79 m2) sa nachádzajú v prednej časti objektu s prístupom z Hlohovej ul. K baru prináleží aj terasa na ulici. Dispozícia obchodu: predajňa, sklad, WC a šatňa. Dispozícia baru: predsieň, priestor sedenia s barom, šatňa, sklad a 3x WC.
Administratívna časť sa nachádza na II. NP v zadnej časti objektu. Je prístupná cez kovové schodisko z kovovýroby a tiež cez schodisko z Hlohovej ul., ktoré vedie k obytnej časti objektu. Dispozícia: priestor spojovacej chodby, kúpeľňa, WC, archív a 2x kancelárie. Administratívna časť bola koncipovaná s možnosťou jej premeny na obytnú časť s troma bytmi.
Obytná časť sa nachádza na II. NP v prednej časti polyfunkčnej budovy nad obchodom a barom. Je prístupná cez betónové schodisko z Hlohovej ul. Dispozícia 1,5i bytu (49,02 m2): chodba, WC, kúpeľňa, kuchyňa, komora, izba a balkón. Dispozícia 2i bytu (44,28 m2): chodba, WC, kúpeľňa, kuchyňa a 2x izba.
Objekt je napojený na všetky IS + má vlastnú studňu. Vykurovanie objektu prostredníctvom radiátorov zabezpečuje plyn. kotol. V administratívnej časti sa nachádza klimatizácia. Výroba je napojená alternatívne aj na slnečné kolektory, ktoré zabezpečujú ohrev vody. V bytoch vodu zohrievajú el. bojlery. K príslušenstvu patrí aj nadštandardná pivnica pod budovou. Pôvodná stavba je z päťdesiatych rokov. Obchod s barom prešiel v r. 2004 rekonštrukciou. V identickom roku bolo vybudované aj celé druhé nadzemné podlažie s bytmi a kanceláriami.
Pôdorysy polyfunkčného objektu s dispozíciou jednotlivých miestností, ich výmerami a usporiadaním sa nachádzajú vo fotogalérii.
Objekt je možné kúpiť aj s celým technickým vybavením zabezpečujúcim kovovýrobu. Tiež s naskladneným materiálom a tovarom.
V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 28.5.2020

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu