Rodinný dom, 4-izbový Predaj

Nitra
255.000 €
Rozloha: 111m2
255000
  • Rozloha 111m2
  • Izby 4
  • Balkón 2
  • Kúpeľne 1

Popis nehnuteľnosti

PNORF – novostavba 4i RD, 111 m2, 694 m2, terasa, Šúdol – Nitra

PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj novostavbu jednopodlažného 4i rodinného holodomu v novej zástavbe v tesnom susedstve voľnej prírody, v tichej lokalite časti Šúdol v Nitre.

Holodom stojí v slepej uličke na južnom svahu s pekným výhľadom do Šúdolskej doliny a predstavuje moderný a atraktívny bungalov s kompaktným pôdorysom bez chodieb, s veľkými zasklenými plochami v obývacej izbe chránenými previsom strechy a terasy. Nočná časť je uzavretá od hlavného obytného priestoru pričom ťažisko domu tvorí otvorená, bohato presvetlená obývacia izba so zvýšeným šikmým stropom a zaujímavo umiestneným krbom. Projektant domu navrhol podlahové vykurovanie prostredníctvom plyn. kotla s tepelným čerpadlom.

Dispozícia nehnuteľnosti s výmerami jednotlivých miestností je vo fotogalérii. Projekt domu a šírka pozemku 26 m vytvárajú predpoklad výstavby garáže. Nehnuteľnosť sa predáva v stave aký dokumentujú fotografie.

Bonusy holodomu: novostavba, súkromná prístupová cesta so spoluvlastníckym podielom, šírka pozemku 26 m, možnosť finalizácie domu podľa predstáv kupujúceho, tichá lokalita a limitovaná komunita vlastníkov ostatných domov v slepej uličke v susedstve voľnej prírody.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.Dátum zverejnenia ponuky: 17.2.2020

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Tichá lokalita
  • Novostavba

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu