Rodinný dom, 5-izbový Predaj

Hlohovec
145.000 €
Rozloha: 135m2
145000
  • Rozloha 135m2
  • Izby 5
  • Balkón 1
  • Kúpeľne 1
  • Garáž 1

Popis nehnuteľnosti

PNORF – kompaktný 5i RD, 135 m2, 345 m2, garáž, Nová štvrť

PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj pôvodný dvojpodlažný 5i rodinný dvojdom s garážou, predzáhradkou a záhradou južnej orientácie, nachádzajúci sa v časti Nová štvrť v Hlohovci. Dispozičné riešenie nehnuteľnosti: vchod do domu je zboku nehnuteľnosti, predsieň, oproti sa nachádza komora a vstavaná skriňa, vľavo je samostatná toaleta, kúpeľňa, vchod do suterénu a východ do záhrady. Vpravo sa nachádza obývacia izba s el. krbom na nočný prúd, spálňa a schodisko na II. NP. Na poschodí sú 3 izby a výstup na terasu.

Nehnuteľnosť, ktorá je z ¾ podpivničená má kompletné pripojenie ku všetkým IS s výnimkou plynu. Vykurovanie zabezpečujú el. akumulačné kachle, kotol na pevné palivo prostredníctvom radiátorov alebo el. krb. Ohrev vody zabezpečuje el. bojler. Dom stojí na oplotenom a rovinatom pozemku severnej orientácie vo výmere 345 m2.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.


Dátum zverejnenia ponuky: 5.11.2019

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu