Rodinný dom, 5-izbový Predaj

Hlohovec, Tajovského
140.000 €
Rozloha: 135m2
140000
  • Rozloha 135m2
  • Izby 5
  • Balkón 2
  • Kúpeľne 2
  • Garáž 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – 4i RD s 1i domčekom, 135 m2, 613 m2, garáž, Tajovského ul.

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj dvojgeneračný 4-izbový rodinný dvojdom s garážou, predzáhradkou a záhradou južnej orientácie v tichej lokalite, v dosahu centra mesta na Tajovského ul. v Hlohovci. Dvojpodlažná nehnuteľnosť, ktorá je v pôvodnom stave sa nachádza sa v slepej uličke. Dispozícia domu: suterén – garáž, slov. izba s vinárničkou, komora a sklad. I. NP – vchod, predsieň, chodba, samostatná toaleta, kúpeľňa, komora, kuchyňa, izba so zimnou záhradou a východ na terasu a do záhrady. II. NP - schodisko, šatník, 3x nepriechodné izby a loggia. Ohrev vody a vykurovanie je možné realizovať: plyn. kotlom, alternatívne kachľami na tuhé palivo prostredníctvom liatinových radiátorov. V dome sa tiež nachádzajú aj plyn. gamatky. V záhrade južnej orientácie je postavený murovaný jednoizbový holodomček (40 m2), ktorý je pripojený ku všetkým IS. Jeho dispozíciu tvoria: predsieň, izba, kuchyňa, komora, pivnica a sklad. Dvojgeneračný dom je podpivničený, skrytý v slepej uličke s dobrou občianskou vybavenosťou. Prednosťou domu je širšie centrum, tichá lokalita, súkromná vinica, dispozičné riešenie s veľkým potenciálom na možné úpravy dispozície. Nehnuteľnosť je okamžite k dispozícii.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.


Dátum zverejnenia ponuky: 23.9.2019

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu