Rodinný dom, 5-izbový Predaj

Hlohovec
135.000 €
Rozloha: 145m2
135000
  • Rozloha 145m2
  • Izby 5
  • Balkón 2
  • Kúpeľne 2

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – 5i RD, 145 m2, 1517 m2, obchod, developerský projekt

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj pôvodný dvojgeneračný rodinný dom so sedlovou strechou nachádzajúci sa na frekventovanej ulici v časti sv. Peter v Hlohovci. Objekt sa skladá s dvoch nezávislých domov. Väčší dom má predsieň, kuchyňu, 3x priechodné izby, komoru, šatník a kúpeľňu s toaletou. Druhý dom má 2i, chodbu, komoru a kuchyňu. Pozemok, o výmere 1500 m2, je rovinatý, južnej orientácie s možnosťou prístupu zo záhrady. Nehnuteľnosť, ktorá je v pôvodnom stave, v minulosti slúžila ako legendárny hostinec s ubytovaním, v ktorom v prvej polovici 20. storočia na jedinom mieste v meste vystupovali potulné herecké spoločnosti. Príslušenstvom domu je aj pivnica, hospodárska budova, 2x garáž, náraďovňa a vlastná kopaná studňa. Pozícia na hlavnom dopravnom ťahu objekt predurčuje ako ideálny najmä na podnikanie, prípadne spojenie podnikania s bývaním. Pozemok svojou veľkosťou, prístupom a orientáciou je vhodný aj na menší developerský projekt.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 23.9.2019

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu