Byt, 2-izbový Predaj

Hlohovec, Radlinského
115.000 €
Rozloha: 80m2
115000
  • Rozloha 80m2
  • Izby 2
  • Kúpeľne 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – 2i byt, 80 m2, záhrada, Radlinského ul., Hlohovec

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj bezbariérový 2i byt nachádzajúci sa na prízemí polyfunkčného objektu na križovatke Radlinského a Jesenského ulice v Hlohovci. Dispozícia bytu: vstup do chodby z Radlinského ulice, vpravo sa nachádza prvá spálňa s oknami do ulice, nasleduje chodba, z ktorej sa vstupuje do kúpeľne, toalety, záhrady, kuchyne, jedálne so zimnou záhradou a na jej konci sa nachádza druhá izba s oknami orientovanými do záhrady. Objekt je zateplený, má plastové okná a dvere, nové rozvody sietí, podlahy, obklady a iné. Polyfunkčný objekt je napojený na všetky inžinierske siete vrátane bezp. systému. Ohrev vody zabezpečuje plyn. kotol a vykurovanie el. konvektory. Byt je možné kúpiť s obchodným priestorom 30 m2 s výkladom na Jesenského ulici.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 8.9.2019

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu