Byt, 3-izbový Predaj

Drahovce
53.000 €
Rozloha: 108m2
53000
  • Rozloha 108m2
  • Izby 3
  • Balkón 2
  • Kúpeľne 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – 3i byt, 108 m2, loggia, balkón, pivnica, sklad, záhradka, Drahovce

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj pôvodný veľkometrážny 3i byt, 108 m2, 2. p., s loggiou, balkónom, komorou, pivnicou, hospodárskou budovou a záhradkou za byt. domom v časti Voderady obce Drahovce len 10 min. cesty autom od kúpeľného mesta Piešťany. Dispozíciu bytu tvoria tri priestranné, nepriechodné izby, kuchyňa s jedálňou a komorou, veľká chodba, samostatná toaleta a kúpeľňa. Vykurovanie prostredníctvom radiátorov zabezpečujú kachle na pevné palivo. Ohrev vody sa realizuje nezávisle, prostredníctvom el. bojlera. Orientácia bytovej jednotky: 2x spálňa s balkónom sú severnej orientácie, tretia izba, s loggiou a kuchyňa sú južnej orientácie. V tehlovom byt. dome s pivnicami v suteréne a presklenými spoločnými priestormi sa nachádza len šesť bytov. Okamžite k dispozícii.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 1.8.2019

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu