Iná nehnuteľnosť, 8+ izbový Prenájom

Hlohovec, Dukelská
70 €/mes.
Rozloha: 14
70
  • Rozloha 14
  • Izby 8+

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – zabezpečené kancelárie, od 70 €, park. státie, Dukelská ul.

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na prenájom kancelárske priestory nachádzajúce sa v zrekonštruovanej administratívnej budove vo výrobno - obchodnom areáli Panonia Winery (Golguz) na Dukelskej ul. v Hlohovci. Administratívne priestory (11 kancelárií) sa nachádzajú na 2.p., sú po rekonštrukcii s nasledujúcim vybavením: tel. a internetové pripojenie, zabezpečený vstup, bezpečnostný systém, prístup 24/7, spoločné toalety, spoločná kuchyňa, možnosť stravovania v susednej budove, bezplatné parkovisko pre klientov, vyhradené parkovanie v areáli v cene nájmu. Kancelárie, ktoré sú vo výmere od 12 m2 do 72 m2 si možno prenajať v rámci sekcie napr. aj s trezorom, všetky alebo jednotlivo. Okamžite k dispozícii.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: [email protected].
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a
Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.Dátum zverejnenia ponuky: 17.3.2019

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu