Rodinný dom, 5-izbový Predaj

Hlohovec, Svätopeterská
145.000 €
Rozloha: 155m2
145000
  • Rozloha 155m2
  • Izby 5
  • Kúpeľne 5

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – RD s 5x garsónka, 155 m2, 837 m2, sklad, Svätopeterská ul.

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj investičnú nehnuteľnosť - rodinný dom, so zrekonštruovaným interiérom, v ktorom sa nachádza päť samostatných garsónok s vlastným kuchynským kútom, kúpeľňou a toaletou na Svätopeterskej ul. v Hlohovci. Každá byt. jednotka má vlastný el. bojler na ohrev vody. Dom je vykurovaný centrálne, plyn. kotlom prostredníctvom radiátorov a napojený na všetky inžinierske siete. Garsónky majú obytnú plochu od 25 m2 až po 45 m2. Každá má vlastný prístup a časť záhrady k užívaniu. Nehnuteľnosť stojí na oplotenom a rovinatom pozemku o výmere 837 m2. Okamžite k dispozícii.
V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.
Dátum zverejnenia ponuky: 11.10.2018

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu