Rodinný dom, 3-izbový Predaj

Hlohovec, Rázusova
109.000 €
Rozloha: 115m2
109000
  • Rozloha 115m2
  • Izby 3
  • Kúpeľne 1
  • Garáž 1

Popis nehnuteľnosti

PNORF – samostatný, 3i RD, 115 m2, 237 m2, garáž, Rázusova ul.

PNORF - REAL ESTATE ponúka na predaj pôvodný samostatne stojaci 3i rodinný dom v lokalite v dosahu centra mesta na rohu Rázusovej a Krátkej ulice v Hlohovci. Dispozícia nehnuteľnosti s garážou a prístavbou: predsieň, oproti sa nachádza samostatná toaleta, vstupy do pivnice a na priestrannú povalu. Vľavo sa nachádza prechodná izba, ktorou sa prechádza do ďalších dvoch izieb. Za prechodnou izbou sa nachádza spojovacia chodba do kúpeľne, kuchyne a komory. K domu patrí garáž s montážnou jamou a terasa nad garážou a kuchyňou. Nehnuteľnosť, ktorá je z 1/3 podpivničená a pripojená na všetky IS, je postavená na rovinatom pozemku južnej orientácie o výmere 237 m2. Okamžite k dispozícii.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.

Dátum zverejnenia ponuky: 11.10.2018

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu