Rodinný dom, 3-izbový Predaj

Trnava - Modranka
250.000 €
Rozloha: 125
250000
  • Rozloha 125
  • Izby 3
  • Balkón 2
  • Kúpeľne 1

Popis nehnuteľnosti

Rezervované/Exkluzívne PNORF – 3i RD, garáž, r. 2004, 125 m2, 931 m2, D1, Modranka - Trnava

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný dvojpodlažný 3-izbový rodinný dom s novou nadstavbou podkrovia, garážou a uzatvoreným átriom nachádzajúci sa v mestskej časti Trnavy v Modranke s možnosťou okamžitého prístupu k R1, D1 a k obchvatu mesta. Dispozícia domu: vchod so zádverím, hala, hosťovská kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, schodisko do podkrovia, obývacia izba so vstupom do átria, kuchyňa, druhá izba a vstup do technickej miestnosti s pivnicou. Garáž je prístupná z oboch strán. Na II. NP sa prechádza schodiskom z haly, vľavo sa nachádza spálňa s loggiou, oproti schodisku sa nachádza druhá loggia s balkónom a vpravo sa nachádza hlavná kúpeľňa s vaňou. Za domom stojí murovaný sklad. Pôdorys domu a jednotlivých miestností nájdete v galérii inzerátu. Ohrev vody a vykurovanie prostredníctvom radiátorov sa realizuje plynovým kotlom. Dom je pripojený k všetkým IS a stojí na upravenom a rovinatom pozemku o výmere 931 m2. Náklady na bývanie - 180 EUR/mesiac.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 3.8.2018

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu