Iná nehnuteľnosť Predaj

Martin
Info v RK
0
  • Kúpeľne 4

Popis nehnuteľnosti

Objekt slúži ako na bývanie i na podnikanie výhodnou polohou v centre mesta .Je po kompletnej rekonštrukcii.Jedná sa o zrekonštruovanú, zateplenú bývalú štvorbytovku so strešnou krytinou BRAMAC.V budove sa nachádzajú štyri zrekonštruované podlažia napojené na plyn a elektriku, s ISD linkou, Wi-Fi a Magiom.
1. V podkroví je kancelársky priestor s rozlohou 75 m2 so štyrmi miestnosťami , kuchynkou, kúpelňou a toaletou, ktoré je možné použiť aj na bývanie so samostatným kúrením a elektrikou. Okná podkrovia sú situované na všetky svetové strany.
2. Na druhom poschodí sa nachádza na rozlohe 108 m2 veľký 3-izbový byt s veľkou kuchyňou spojenou s jedálňou, obyvačkou, spálňou, hosťovskou izbou, šatníkom, špajzou, kúpelňou a dvomi toaletami, vstupnou chodbou so samostatným kúrením a elektrikou. Byt je tiež možné využíva aj na podnikanie. Okná bytu sú situované na všetky svetové strany.
3. Na prízemí v pravo sa nachádzajú kancelárske priestory na rozlohe 54 m2 s tromi miestnosťami , kuchynkou, chodbičkou, samostatným kúrením a elektrikou. Kancelárske priestory je možné využívať aj na bývanie. Okná sú smerované na východ, sever a západ.
4. Na prízemí vľavo sa nachádzajú kancelárske priestory na rozlohe 54 m2 s tromi miestnosťami, dvomi toaletami, chodbičkou, samostatným kúrením a elektrikou. Kancelárske priestory je možné využívať aj na bývanie. Okná sú smerované na východ, juh a západ.
5. V suteréne na ľavej strane sa nachádzajú pivnice na rozlohe s dvomi miestnosťami a chodbičkou.
6. V suteréne na pravej strane sa nachádza veľká sauna so sprchou schválená hygienikom, oddychovým priestorom, kuchynkou a toaletou so samosatným kúrením a elektrikou. Okná sú smerované na východ a sever .
7. V suterné na pravej strane sa nachádza šatňa so šatníkovými skriňami ku saune.. Okná sú smerované na juh.
8. V suteréne na pravej strane sa nachádzajú dve samostatné miestnosti s rozlohou spolu 12 m2, ktoré je možné využívať ako archív. Vstup do priestorou je z dlhej chodby so skriňami pre čistiace potreby. Okná sú smerované na západ.
9. Okolie budovy je čiastočne zrekonštruované pred dokončením s s terasou a piatimi parkovacími miestami.
10. Prízemná pravá časť je prenajatá .
11. V spoločnom dvore ďalších majiteľov bytoviek sa nachádza reštaurácia, kaderníctvo, kozmetika, solárne zariadenie, anglická škola, lekári, finačné poradenstvo, ortoprotetika, právnik.

Dátum zverejnenia ponuky: 25.4.2012

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu

Klaspol reality (23 ponúk)

SNP 10
(prvé poschodie)
920 01, Hlohovec

Holubyho 300/4, Leopoldov