Byt, 3-izbový PredajExkluzívne

Hlohovec, Závalie
149.000 €
Rozloha: 89m2
149000
  • Rozloha 89m2
  • Izby 3
  • Kúpeľne 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – veľkometrážny 3i byt, 89 m2, komora, pivnica, ul. Závalie

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj priestranný, kompletne zrekonštruovaný, zariadený 3-izbový byt so skladom na medziposchodí a priestrannou pivnicou, 4./4p., nachádzajúci sa v atraktívnej a tichej lokalite na ul. Závalie v Hlohovci.

Dispozícia
Bytová jednotka pozostáva z 3 nepriechodných izieb, predsiene, technickej miestnosti, kuchyne s jedálenskou časťou, kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou, skladu na medziposchodí a pivnice v suteréne byt. domu. Kuchyňa s jedálňou a obývacou izbou sú orientované na západ s výhľadom na Malé Karpaty a obe spálne sú orientované na východnú svetovú stranu.

Vybavenie a zariadenie
Byt prešiel v roku 2019 revitalizáciou a kompletnou výmenou všetkých spotrebičov. Má nové plastové okná, stierky, bezpečnostné dvere, bytové jadro, kúpeľňu, sanitu, kuchynskú linku, 2x skrine, manželskú posteľ, vstavané spotrebiče (digestor, umývačka riadu, el. teplovzdušná rúra, mikrovlnná rúra, automatická práčka, sušička, americká chladnička), bytové rozvody, dlažbu, obklady a plávajúcu podlahu v izbách.

Dom
Bytový dom, ktorý v r. 2017 prešiel rekonštrukciou a zateplením má revitalizované okolie a zeleň, presklené spoločné priestory, len dva 3i byty na podlaží a kooperujúcu komunitu vlastníkov.

Lokalita
Nehnuteľnosť sa nachádza v lokalite s komplexnou obč. vybavenosťou, v susedstve historickej časti mesta, mestského parku so Zámkom, Empírovým divadlom, kúpaliskom, poliklinikou a kvalitnej ZŠ s detským ihriskom.
Výhody
Tichá lokalita s množstvom zelene s možnosťou aktívneho oddychu v bezprostrednom susedstve zámockého parku a zároveň v dosahu centra mesta, tri priestranné nepriechodné izby (2x 21 m2, 16,45 m2), limitovaný počet rezidentov v byt. dome a moderne zariadená a vybavená nehnuteľnosť s možnosťou okamžite bývať v atraktívnej lokalite mesta.

P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 4.5.2024

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu