Iná nehnuteľnosť, 8+ izbový PredajExkluzívne

Hlohovec, Stará Hora
Info v RK
Rozloha: 37645m2
0
  • Rozloha 37645m2
  • Izby 8+
  • Balkón 5
  • Kúpeľne 5
  • Garáž 2

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – investičná príležitosť: hotel, rod. dom, rekr. chata, vínna pivnica, pozemok 37645 m2, Stará Hora

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj súbor zaujímavých investičných nehnuteľností zahrňujúci privátny hotel, dvojgeneračný rodinný dom, rekreačnú chatu, vínnu klenbovú pivnicu a pozemok s výmerou 37645 m2, nachádzajúce sa na slnečnom južnom svahu Starej Hory s panoramatickým výhľadom na Hlohovec, povodie rieky Váh a Malé Karpaty.

Stavby
Privátny hotel je trojpodlažná budova s úžitkovou plochou 500 m2. Na prízemí sa nachádza vestibul, salónik, toalety, zimná záhrada, kuchyňa a sklady (200 m2). Na II. nadzemnom podlaží sú 4 dvojlôžkové izby s príslušenstvom (170 m2). Na III. NP je 7 jednolôžkových izieb s príslušenstvom (130 m2).
Rodinný dom je stavebne spojený s penziónom. Stojí na jeho ľavej strane. Má dve nadzemné podlažia a podkrovie, 6 izieb, 3 kúpeľne, 4x toalety a 2x garáž (350 m2).
Rekreačná chata je postavená na základni 5 m x 6 m. Na prízemí sa nachádza kuchyňa s obývacou izbou a kúpeľňa s toaletou. V podkroví je spálňa pre 4 osoby.
Klenbová vínna pivnica bola vybudovaná pred 150 rokmi, je 6 m široká a 8 m hlboká. Nachádza sa na pravej strane hotela.

Pozemok
Svahovitý pozemok má ideálnu orientáciu na slnečný juh s krásnymi panoramatickými výhľadmi na mesto, povodie Váhu a Malé Karpaty. Nachádza sa po oboch stranách asfaltovej cesty z Novej štvrte, kde sa asi po 65 m rozširuje na ľavú stranu a po 90 m na pravú stranu na šírku 83 m. V najširšej časti má 90 m, čo je asi v polovici dĺžky pozemku. Najužší je na jeho konci na opačnej strane Starej Hory nad cestou do Topoľčian, kde je široký 75 m. Prevýšenie od úpätia po najvyšší bod je 65 m na dĺžke 400 m. Na opačnú stranu hory smerom k ceste na Topoľčany je na dĺžke 122 m prevýšenie 22 m. 2/5 z jeho celkovej výmery 37645 m2 je podľa územného plánu možné zastavať na 20 %.

Energie
Nehnuteľnosti sú pripojené do el. siete, betónovej žumpy a na mestský vodovod. Kanalizácia a prípojka plynu sú na Inoveckej ulici na Novej štvrti. Vykurovanie a ohrev vody zabezpečujú tri tepelné čerpadla. Alternatívne solárny systém s výkonom 10 kW.

Lokalita
Nehnuteľnosti sa nachádzajú za pôvodnou radovou zástavbou rodinných domov z osemdesiatych rokov na Novej štvrti a aktuálne kreovanou štvrťou Panská Niva. Sú viac zasadené do voľnej prírody s fascinujúcimi výhľadmi na priestor pred nimi.

Kúpa
V prípade, že máte záujem len o kúpu niektorej z nehnuteľností, tak Vám ponúkame tri alternatívy. Môžete si kúpiť len stavebný pozemok pod hotelom so šírkou 53 m a výmerou 2259 m2. Druhou alternatívou je kúpa všetkých stavieb so stavebným pozemkom za hotelom. V tretej alternatíve sú ponúkané aktuálne nestavebné pozemky, ovocný sad a les s výmerou 17 978 m2.

Minulosť
Územie s pôvodnou rodinnou poľnohospodárskou usadlosťou patrí od konca 19. storočia rodine vlastníka. Rodina mala pôvodne typické uhorské zmiešané korene a venovala sa poľnohospodárskej výrobe. Na konci 90. rokov 20. storočia s výnimkou pôvodnej 150 rokov starej klenbovej pivnice boli postavené všetky nehnuteľnosti, ktoré sú predmetom predaja.

Prednosti
Skvelá a dlhodobá investičná príležitosť, južná orientácia s možnosťou architektonicky využiť svahovitosť pozemku, pekné prírodné prostredie, vlastná prístupová cesta a možnosť variabilného využitia jednotlivých nehnuteľností.

P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 20.4.2024

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu