Rodinný dom, 8+ izbový PredajExkluzívne

Hlohovec, Kukučínova
325.000 €
325000
  • Izby 8+
  • Kúpeľne 3
  • Garáž 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – samostatná 11i budova, 275 m2, pozemok 1317 m2, garáž, sklad, Kukučínova ul.

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj samostatne stojacu, dvojpodlažnú 11-izbovú budovu (rodinný dom) v tvare písmena L so skladom, s garážou, predzáhradkou, veľkou záhradou a kompletne zrekonštruovaným interiérom nachádzajúcu sa v tichej lokalite na Kukučínovej ul. v Hlohovci.

Parametre budovy
Nehnuteľnosť, ktorá je kompletne vybavená a zariadená, bola dispozične upravená tak, aby bola efektívne využívaná ako komfortné ubytovanie pre firemných zamestnancov s kapacitou pre 20 ľudí.

Cez predný vchod sa vstupuje do samostatného 2i bytu s chodbou, technickou miestnosťou s oknom a plynovým kotlom, kúpeľňou so sprchovým kútom, toaletou a rebrinovým radiátorom, kuchyňou s jedálňou a výstupom na terasu. Zadným vchodom sa vstupuje do 1i bytu na prízemí s kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou a skladom na opačnej strane schodiska. Po schodisku sa vystupuje na II. NP. Vpravo sa nachádzajú 2 izby orientované do nádvoria. Na opačnej strane je hala, z ktorej sa vchádza na dve toalety, do kúpeľne s dvoma sprchovými kútmi a ďalších štyroch izieb. Do skladu v suteréne budovy sa vstupuje z nádvoria a veľkostne predstavuje 1/4 základne budovy. Vedľa domu stojí garáž, pred ktorou sú dve parkovacie miesta. Súhrne budova zahŕňa 11 izieb, 3 kúpeľne, 4 sprchové kúty, 4 toalety a 2 kuchyne.

Energie
Objekt s novou strechou je napojený na všetky inžinierske siete a optický internet. Ohrev vody a vykurovanie prostredníctvom radiátorov zabezpečujú 2 plynové kotle.

Rekonštrukcia
Nehnuteľnosť okrem fasády prešla kompletnou rekonštrukciou. Má novú strechu, plastové vchodové dvere a okná, interiérové žalúzie, vonkajšie plastové žalúzie, rozvody sietí. Rekonštrukciou prešiel celý interiér, vrátane vybavenia a zariadenia.

Pozemok
Budova je postavená na rovinatom pozemku západnej orientácie so šírkou 19 m a výmerou 1317 m2, ktorý je prístupný aj z jeho zadnej časti z Tehelnej ulice.

Potenciál nehnuteľnosti
Ubytovanie pre firemných zamestnancov, sídlo firmy s administratívou, skladové priestory, zariadenie pre seniorov, vzdelávanie: autoškola, materská škôlka, a iné.

P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 5.4.2024

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Tichá lokalita
  • Eurookná
  • Žalúzie
  • Plynové kúrenie
  • Plastové okná
  • Čiastočná rekonštrukcia

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu