Obchodný priestor PrenájomExkluzívne

Leopoldov, Nádražná
1.800 €/mes.
Rozloha: 135m2
1800
  • Rozloha 135m2

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – obchodný objekt 135 m2, pozemok 1148 m2, nájom 1850,- €, Nádražná ul., Leopoldov

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na prenájom novostavbu samostatného, atraktívneho obchodného objektu s veľkým upraveným pozemkom nachádzajúcim sa na Nádražnej ul. v Leopoldove po ľavej strane extrémne frekventovanej cesty napojenej na výpadovku z D1 smerom na Leopoldov a Hlohovec.

Dispozične pozostáva objekt z centrálneho obchodného priestoru s veľkým presklenými výkladmi (85 m2), samostatnej toalety, garáže s automatickou bránou so vstupom priamo z Nádražnej ul., ktorá je prepojená so skladom a kuchynkou.

Obchodný priestor s externou komerčnou plochou sú napojené na obecný vodovod, zemný plyn, kanalizáciu a do el. siete. Ohrev vody a vykurovanie prostredníctvom radiátorov zabezpečuje plynový kondenzačný kotol. V objekte je nainštalovaná stropná klimatizácia, kamerový a zabezpečovací systém.

Externá komerčná plocha je kompletne upravená, má chodníčky zo zámkovej dlažby, oddychové miesta na sedenie, plachty na ochranu tovaru, stoly, stojany, vonkajšie osvetlenie, oplotenie, vstupnú kovanú bránu a iné.

Prevádzkovateľ zabehnutého záhradného centra sa vie so záujemcom dohodnúť na jeho odstúpení za odplatu aj s naskladneným tovarom a všetkým vybavením a zariadením.

Mesačné nájomné predstavuje sumu vo výške 1800,- eur + energie.

Prednosti obchodného priestoru: novostavba, frekventované miesto 500 m od zjazdu z D1 a pred vjazdom do Leopoldova a Hlohovca, nová priemyselno-obchodná zóna mesta, bezproblémová dostupnosť autom, a veľkorysá komerčná plocha.

P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 25.3.2024

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Klimatizácia
  • Vlastné kúrenie
  • Alarm

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu