Rodinný dom, 3-izbový PredajExkluzívne

Kľačany
125.000 €
Rozloha: 95m2
125000
  • Rozloha 95m2
  • Izby 3
  • Balkón 1
  • Kúpeľne 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – 3i RD, pozemok 550 m2, letná kuchyňa, terasa, prístrešok pre auto, Kľačany

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj samostatný, jednopodlažný 3i rodinný dom so sedlovou strechou, s murovanou dvojpodlažnou letnou kuchyňou, prístreškom pre auto a terasou, nachádzajúci sa v tichej časti obce Kľačany len 4 min. cesty autom od Hlohovca.

Dispozícia
Nehnuteľnosť pozostáva z chodby, obývacej izby s kuchyňou, dvoch spální, predsiene so šatníkom a kúpeľne s toaletou. Murovaná letná kuchyňa má dve miestnosti so samostatnými vstupmi. Do tej podkrovnej sa vchádza zozadu, po schodisku obloženom kameňom.

Rekonštrukcia
Exteriér aj pôvodný murovaný dom z plnej pálenej tehly s letnou kuchyňou prešli v roku 2015 nákladnou kompletnou rekonštrukciou, čo je vidieť na prvý pohľad v exteriéri nehnuteľnosti. Nové oplotenie, kovaná brána, zateplenie domu, fasáda, strecha, strešná krytina, prístrešok pre auto, terasa, zámková dlažba pred vstupom do domu aj okolo domu a letnej kuchyne. Interiér domu prešiel taktiež kompletnou rekonštrukciou, aktuálne však potrebuje zásadnú obnovu.

IS a energie
Nehnuteľnosť je pripojená na obecnú vodu, kanalizáciu, el. sieť a telefónu prípojku s DSL internetom. Prípojka plynu je na hranici pozemku. Rodinný dom je aktuálne bez vykurovania a ohrevu vody.

Pozemok a lokality
Dom stojí na mierne svahovitom pozemku južnej orientácie s ideálnou šírkou 21 m a výmerou 550 m2. Výškový rozdiel oproti druhej strane ulice zabezpečuje z nehnuteľnosti výhľad ponad domy pod ním. Dom stojí na začiatku ulice, ktorou sa vstupuje do novej IBV Brehy.

Doprava
Dostupnosť nehnuteľnosti autom: Hlohovec – 4 min., D1 – 10 min., R1 – 12 min. a Nitra – 20 min. V obci sa okrem medzimestskej autobusovej zastávky nachádza aj železničná zastávka na trati Leopoldov – Nitra.

Bonusy domu
Zrekonštruovaný exteriér so zeleňou, súkromie, tichá lokalita, alternatívna dostupnosť do Hlohovca prostredníctvom autobusovej a ekologickej železničnej dopravy a atraktívna cena nehnuteľnosti.

P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 10.3.2024

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Širšie centrum
  • Tichá lokalita
  • Plastové okná
  • Čiastočná rekonštrukcia
  • Zateplenie
  • Terasa

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu