Stavebný pozemok PredajExkluzívne

Pastuchov
43.000 €
Rozloha: 800m2
43000
  • Rozloha 800m2

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – stavebný pozemok na polosamote, 800 m2, šírka 17 m, betónová cesta, Pastuchov

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj stavebný pozemok pre individuálnu výstavbu rodinného domu so šírkou 17 m, nachádzajúci sa na konci ulice s novou betónovou cestou a atmosférou pravého vidieckeho koloritu v obci Pastuchov, len 9 km od Hlohovca.
Siete a parametre pozemku
Pred pozemkom sa nachádza prípojka obecnej vody, plynu a elektrickej siete. Rozmery mierne svahovitého pozemku: šírka 17 m a dĺžka 47 m. Pozemok sa nachádza na konci novovybudovanej cesty, pod svahom severovýchodnej orientácie s obmedzeným počtom susedov. Na pozemku sú vysadené ovocné stromčeky. Ak máte záujem o zmenšenie prípadne zväčšenie pozemku, tak jeho výmeru vieme prispôsobiť vašim potrebám.

Obec a lokalita
Občianska vybavenosť obce: slovenská sieť potravín, telocvičňa pre verejnosť, knižnica, pošta, základná škola, materská škola, zastávka medzimestskej prepravy a iné. Pokojná obec Pastuchov leží v juhozápad. časti Nitrianskej sprašovej pahorkatiny na hornom toku Bratiny, na hranici Trnavského a Nitrianskeho samosprávneho kraja.

Prednosti nehnuteľnosti
IS pred pozemkom, vyššia miera súkromia na konci ulice na polosamote, nová betónová cesta, tiché a pravé vidiecke prostredie s voľnou prírodou v bezprostrednej blízkosti pozemku.

P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 25.2.2024

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Širšie centrum
  • Tichá lokalita
  • Siete na pozemku

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu