Byt, 3-izbový PredajExkluzívne

Hlohovec, Kalinčiakova
Info v RK
Rozloha: 67m2
0
 • Rozloha 67m2
 • Izby 3
 • Balkón 1
 • Kúpeľne 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – novostavba strešného 3i bytu s nadštandardnou terasou v prémiovom polyfunkčnom objekte KALINČIAKOVA

Hľadáte prémiové bývanie v lokalite s pulzujúcim mestským životom a originálne usporiadanie priestoru, milujete svetlo, potrebujete sa nadýchnuť, mať súkromie, očakávate kvalitu a služby za rohom. Chcete niečo viac. Viac moderné, trvácne a svieže? Už nehľadajte. V polyfunkčnom objekte KALINČIAKOVA sme mysleli presne na Vás.

Dispozícia
M¬¬áme pre Vás pripravený strešný 3-izbový byt v štandardnom vyhotovení, 67 m2, s originálnou dispozíciou, s výstupom z každej izby, vrátane kuchyne, cez veľké okná na nadštandardnú terasu s výmerou 82 m2, s obývacou izbou s jedálňou, predsieňou, chodbou, atypickou rožnou spálňou, kúpeľňou s vaňou a oknom a samostatnou toaletou s umývadlom. Byt je slnečný, orientovaný z východu na západ. K bytu je možné dokúpiť vyhradené parkovanie v zadnej časti objektu, ktoré je prístupné cez hliníkovú automatickú bránu.

Štandard bytu a technické vybavenie bytu a objektu
Bezpečnostné hliníkové protipožiarne dvere, plávajúca podlaha, interiérové dvere s obložením a kovaním, 3x biela maľovka, vypínače, zásuvky, dlažba, obklady, vaňa, 2x batérie, drevoplastová podlaha na terase, toaleta, dvojfarebné plastové okná a dvere s trojsklom, priečky s nadštandardnými zvukovo a tepelne izolačnými vlastnosťami, hliníkové zábradlie po celom obvode terasy v antracitovej farbe ako okná. Nezávislé el. podlahové vykurovanie s termostatom v každej miestnosti, bytový telefón s ovládaním vstupu do objektu, predpríprava na klimatizáciu a el. dizajnový ohrievač vody.

Lokalita a bytový dom
Polyfunkčný objekt KALINČIAKOVA je odstúpený od Nitrianskej ulice a stojí na rohu ulíc Pri cintoríne a Kalinčiakovej s centrálnym vstupom do objektu a garáže z Kalinčiakovej ulice. Nachádza sa na hranici širšieho centra mesta s ideálnou pešou dostupnosťou ku kompletnej občianskej vybavenosti. V trojpodlažnom dome s výťahom je len 9 bytov, obchodný priestor, externé garážové parkovanie, spoločný uzamkýnateľný sklad, vonkajší odkladací priestor a schránky. Objekt je zabezpečený kamerovým systémom. Má centrálne senzorové osvetlenie spoločných priestorov.

Prednosti bývania v polyfunkčnom objekte KALINČIAKOVA
Moderné mestské bývanie v budove s jedinečnou architektúrou, originálna dispozícia bytu, nadštandardná terasa s celodenným svitom a západmi slnka, prémiové prevedenie, limitovaná komunita rezidentov, veľké presklené plochy a nízke prevádzkové náklady.

P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA TEL. Č. 0904 825 980 ALTERNATÍVNE EMAILOM [email protected]
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

*fotografie zariadenia bytu sú ilustračné.

Dátum zverejnenia ponuky: 23.1.2024

Ukázať viac

Prednosti ponuky

 • Káblová televízia
 • Podlahové kúrenie
 • Širšie centrum
 • Internet
 • Novostavba
 • Terasa
 • Bezpečnostné dvere

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu