Byt PredajExkluzívne

Hlohovec, Kalinčiakova
Info v RK
0

Popis nehnuteľnosti

Prémiové bývanie a podnikanie v polyfunkčnom objekte KALINČIAKOVA

Hľadáte prémiové bývanie v lokalite s pulzujúcim mestským životom a originálne usporiadanie priestoru, milujete svetlo, potrebujete sa nadýchnuť, mať súkromie, očakávate kvalitu a služby za rohom. Chcete niečo viac. Viac moderné, trvácne a svieže? Už nehľadajte. V polyfunkčnom objekte KALINČIAKOVA sme mysleli presne na Vás.

M¬¬áme pre Vás pripravených 9 bytov v štandardnom vyhotovení (1x garsónka, 5x 2i byty a 3x 3i byty), každý s originálnou dispozíciou, veľkými presklenými plochami, s loggiou alebo nadštandardnou terasou, so samostatnými toaletami s umývadlami, bezpečnostnými hliníkovými protipožiarnymi dverami, nadštandardnými zvukovo a tepelne izolačnými vlastnosťami priečok a dvojfarebných okien, nezávislým el. podlahovým vykurovaním s termostatom v každej miestnosti a iné.

K bytom sú vyhradené garážové státia, ktoré sa nachádzajú v zadnej časti objektu.

V polyfunkčnom objekte KALINČIAKOVA môžete aj podnikať. Prízemie tvorí jeden priestranný obchodný priestor, kde môžete na prenajatej ploche 168 m2 realizovať svoje podnikateľské aktivity. Priestor je variabilne naprojektovaný. Môžeme Vám vytvoriť 2 alebo 3 samostatné priestory s príslušenstvom a samostatným vstupom z ulice.

Polyfunkčný objekt KALINČIAKOVA je odstúpený od Nitrianskej ulice s centrálnym vstupom do objektu a garáže s automatickou bránou z Kalinčiakovej ulice. Nachádza sa na hranici širšieho centra mesta s ideálnou pešou dostupnosťou ku kompletnej občianskej vybavenosti.

Ak nechcete čakať na začiatok spustenia oficiálneho predaja a ste zvedaví, radi Vás prevedieme vzorovým bytom, ostatnými bytmi alebo obchodným priestorom. Obhliadku si môžete dohodnúť telefonicky na +421904825980 alebo emailom [email protected].

Dátum zverejnenia ponuky: 9.1.2024

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Káblová televízia
  • Podlahové kúrenie
  • Širšie centrum
  • Internet
  • Zateplenie
  • Novostavba
  • Terasa
  • Bezpečnostné dvere

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu