Foto 1
 

  JUDr. Branislav Fázik, Pnorf - real estate

Rodinn� dom: 3-izbov�
Horné Trhovište,
[Predaj] Zaraden: 1.8.2019
 
Poet izieb 3
Poet kpen 1
Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj rekonštrukciou prechádzajúci, romantický 3i roľnícky dom so sedlovou strechou v malebnej obci Horné Trhovište na východnej strane Považského Inovca, okr. Hlohovec. Dispozícia: chodba so šatníkom, vľavo je prvá spálňa, na opačnej strane sa nachádza samostatná toaleta, kuchyňa s obývacou izbou a krbom a tretia izba. Zrekonštruovaný dom sa predáva ako holodom s nasledujúcim vybavením a vyhotovením: nové rozvody sietí, potery s izoláciou, zateplenie polystyrénom, podrezanie s izoláciou, sadrokartóny, nové dvere, stierky, zásuvky, vypínače, el. bojler zabezpečujúci ohrev vody, plastové okna, a iné. IS: el. sieť, plyn, obecná voda a kanalizácia. Dom má kopanú studňu aj suchú toaletu. Vykurovanie domu je kombinované plyn. gamatkami a krbom. K domu prináleží predzáhradka, dielňa, dve vínne pivnice, 50 koreňov viniča, udržiavaná záhrada južnej orientácie s prístupom aj z opačnej strany. Dostupnosť obce autom: Hlohovec 10 min, Piešťany 20 min, Bratislava 56 min.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Rozloha: 85
Cena: 59.900 €

Kontakt: Závalie 1333/11B, Hlohovec, 920 01
Tel.: 0904 825 980, , ,
Fax:
Web: pnorf.hlohovecko.sk
E-mail: [email protected]

Vytlaen zo strnky reality.hlohovecko.sk da 19.9.2019