Foto 1
 

  JUDr. Branislav Fázik, Pnorf - real estate

Rodinn� dom: 4-izbov�
Hlohovec,
[Predaj] Zaraden: 13.4.2019
 
Poet izieb 4
Poet kpen 2
Poet balknov 4
Poet gar 1
Exkluzívne PNORF – zrekonštruovaný 4i rodinný dom, 175 m2, 206 m2, garáž, Nová štvrť

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj zásadne zrekonštruovaný trojpodlažný 4-izbový rodinný dom v radovej zástavbe v slepej uličke na Novej štvrti v Hlohovci. Projektový typový dom bol skolaudovaný v 80. rokoch a prechádzal postupne rozsiahlou rekonštrukciou, ktorá bola ukončená v r. 2018. Nehnuteľnosť má novú fasádu, obklad steny pred vstupom do domu, okná a dvere, prístrešok pred vstupom do domu, presklenú terasu zo zadnej strany domu, stierky, maľovku, obklady, sanitu, kuchynskú linku, strechu, drevené zábradlie v interiéri domu, nábytok, spotrebiče, osvetlenie, a iné. Dispozičné riešenie: prízemie – garáž s novou automatickou bránou, predsieň, vstupná hala so schodiskom, technická miestnosť s práčovňou a kúpeľňou a vinná pivnica so skladom. Na druhom podlaží sa nachádza priestranná obývacia izba s loggiou po jej celej dĺžke, samostatná toaleta, kuchyňa s jedálňou, komorou a loggiou, východ na zastrešenú terasu a ext. pivnicu. III. NP – 3x nepriechodné izby s loggiami a hlavná kúpeľňa s vaňou a toaletou. Pozemok južnej orientácie o výmere 206 m2, na ktorom sú všetky IS a murovaný záhradný domček, je v miernom svahu, upravený, oplotený, prístupný aj z ulice nad ním. Ohrev vody a vykurovanie prostredníctvom radiátorov zabezpečuje plynový kotol. Prednosťou kompletne zariadeného a vybaveného domu je jeho rozsiahla rekonštrukcia, panoramatický výhľad na mesto, tichá lokalita a nízke prevádzkové náklady. Nehnuteľnosť je okamžite k dispozícii.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.


Rozloha: 175
Cena: 125.000 €

Kontakt: Závalie 1333/11B, Hlohovec, 920 01
Tel.: 0904 825 980, , ,
Fax:
Web: pnorf.hlohovecko.sk
E-mail: [email protected]

Vytlaen zo strnky reality.hlohovecko.sk da 25.8.2019