Foto 1
 

  JUDr. Branislav Fázik, Pnorf - real estate

Rekrea�n� objekt: 3-izbov�
Posádka,
[Predaj] Zaraden: 13.1.2019
 
Poet izieb 3
Poet balknov 1
Poet gar 1
Exkluzívne PNORF – chata s terasou, balkón, garáž, 75 m2, 1429 m2, Váh, Posádka okr. Hlohovec

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj pôvodnú, trojpodlažnú, samostatne stojacu murovanú chatu, nachádzajúcu sa v atraktívnom historickom a prírodnom prostredí povodia rieky Váh (55 m) v rekreačnej oblasti Bereg pri obci Posádka v okrese Hlohovec. Nehnuteľnosť je citlivo začlenená do svahu na vrchole ktorého stála legendárna pevnosť Szolgagyór, ktorá chránila dôležitý brod cez rieku Váh.
Vybavenie objektu: garáž, terasa, balkón, krb, ovocné stromy, oplotenie, mechanické zabezpečenie dverí a okien, satelit a iné. IS: el. sieť, prípojka obecnej vody pred pozemkom a žumpa.
Dispozícia chaty: V suteréne sa nachádza garáž a sklad. I. NP – predsieň, kuchyňa, zimná záhrada, obývacia izba s krbom a schodisko vedúce na II. NP, kde sa nachádza izba s balkónom. Ročné náklady na prevádzku – 30 €.
Umiestnenie chaty, postavenej na rozľahlom, mierne svahovitom a oplotenom pozemku o výmere 1429 m2, poskytuje ideálne podmienky na oddych a rekreačné aktivity ako turistika, splav, kúpanie a rybolov. Dostupnosť nehnuteľnosti autom: Hlohovec, Sereď – 15 min., Bratislava – 55 min. Okamžite k dispozícii.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.
Rozloha: 75
Cena: 40.000 €

Kontakt: Závalie 1333/11B, Hlohovec, 920 01
Tel.: 0904 825 980, , ,
Fax:
Web: pnorf.hlohovecko.sk
E-mail: [email protected]

Vytlaen zo strnky reality.hlohovecko.sk da 22.10.2019