Foto 1
 

  JUDr. Branislav Fázik, Pnorf - real estate

Rodinn� dom: 7-izbov�
Hlohovec,
[Predaj] Zaraden: 10.4.2018
 
Poet izieb 7
Poet kpen 2
Poet balknov 2
Poet gar 2
PNORF – 7i RD, 255 m2, 611 m2, garáž, bazén, terasa, tichá lokalita, Nová štvrť

PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj 7-izbový projektový typový rodinný dvojdom s garážou, zastrešenou terasou a zapusteným plastovým bazénom s posuvnou strechou v tichej lokalite Novej štvrte v Hlohovci. Trojpodlažná nehnuteľnosť, ktorá prešla v r. 2016 poslednými rekonštrukčnými prácami je pripojená k všetkým IS a je prístupná aj zo záhrady. Dispozičné riešenie: suterén – garáž pre tri autá, letná kuchyňa, práčovňa so sprchou a toaletou, technická miestnosť a členený úložný priestor, prízemie – vstupná hala, kuchyňa, komora, hosťovská kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom, 3x izba, schodisko do suterénu a na poschodie. Na poschodí sa nachádza chodba, hlavná kúpeľňa s toaletou a vaňou, 4x izby a 2x balkón. Vykurovanie i ohrev vody zabezpečuje plynový kotol prostredníctvom liatinových radiátorov. Výmera pozemku s predzáhradkou a upravenou záhradou južnej orientácie je 611 m2. Dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou: nová sedlová strecha, fasáda, plastové okná a dvere, zámková dlažba, bazén, zastrešenie terasy a iné. Jeho prednosťou je nákladná revitalizácia, tichá lokalita, veľkorysý priestor, záhrada so sedením a bazénom. Mesačné náklady na bývanie – 150 eur.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.


Rozloha: 255
Cena: Neuveden�

Kontakt: Závalie 1333/11B, Hlohovec, 920 01
Tel.: 0904 825 980, , ,
Fax:
Web: pnorf.hlohovecko.sk
E-mail: [email protected]

Vytlaen zo strnky reality.hlohovecko.sk da 23.9.2019