Foto 1
 

  JUDr. Branislav Fázik, Pnorf - real estate

Rodinn� dom: 3-izbov�
Rumanová,
[Predaj] Zaraden: 18.2.2018
 
Poet izieb 3
Poet kpen 1
PNORF – 2i + kk RD, 75 m2, 731 m2, R1, Rumanová okr. Nitra

PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj s výnimkou strechy zrekonštruovaný 2i+kk rodinný dom nachádzajúci sa v centrálnej časti obce Rumanová okr. Nitra. Dispozícia domu: predsieň so vstupom na povalu, kuchyňa s jedálňou a komorou, vedľa sa nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom, toaletou a oknom. Z kuchyne sa prechádza cez izbu s keramickými kachľami do druhej izby. Ohrev vody a vykurovanie zabezpečuje plyn. kotol prostredníctvom radiátorov, alternatívne keramické kachle. Dom, ktorý má spoločný dvor je napojený na všetky IS s výnimkou kanalizácie (má vlastnú žumpu) a je postavený na oplotenom a mierne svahovitom pozemku JZ orientácie. Mesačné náklady pre 2 osoby predstavujú sumu 60 eur. Obec Rumanová, ktorá leží v plytkej dolinke juhozápadnej časti Nitrianskej pahorkatiny má výbornú občiansku vybavenosť. Dostupnosť obce autom: R1 3 km, Hlohovec 15 km a Nitra 18 km. Okamžite k dispozícii.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.


Rozloha: 75
Cena: 45.000 €

Kontakt: Závalie 1333/11B, Hlohovec, 920 01
Tel.: 0904 825 980, , ,
Fax:
Web: pnorf.hlohovecko.sk
E-mail: [email protected]

Vytlaen zo strnky reality.hlohovecko.sk da 26.9.2018