Foto 1
 

  JUDr. Branislav Fázik, Pnorf - real estate

Rodinn� dom: 5-izbov�
Hlohovec, Koperníkova
[Pren�jom] Zaraden: 4.2.2018
 
Poet izieb 5
Poet kpen 2
Poet balknov 2
Poet gar 2
Exkluzívne PNORF – nájom 5i RD, 900 €, 300 m2, 484 m2, garáž, Koperníkova ul.

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na prenájom 5i trojpodlažný, radový rodinný dom so sedlovou strechou, záhradou a garážou v tichej lokalite na Koperníkovej ul. v Hlohovci. Dispozičné riešenie: suterén – predsieň, vstupná hala so šatníkom, schodisko, práčovňa a technická miestnosť s plyn. kotlom, vstup do garáže a pivnice. I. NP – hosťovská toaleta, kúpeľňa, izba, obývacia izba s krbom, zimná záhrada, kuchyňa s jedálňou, loggiou a vstupom na terasu. II. NP – 3x izba, šatník, kúpeľňa s vaňou a toaletou a 2x loggia. Výmera pozemku južnej orientácie, na ktorom sú všetky IS, je vrátane predzáhradky a záhrady 484 m2. Vykurovanie a ohrev vody zabezpečuje plyn. kotol, alternatívne kotol na tuhé palivo. Prednosťami nehnuteľnosti sú zimná záhrada, krb, tichá lokalita, záhrada južnej orientácie a pekný výhľad na mesto.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: [email protected]

P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.

Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Rozloha: 300
Cena: 900 €

Kontakt: Závalie 1333/11B, Hlohovec, 920 01
Tel.: 0904 825 980, , ,
Fax:
Web: pnorf.hlohovecko.sk
E-mail: [email protected]

Vytlaen zo strnky reality.hlohovecko.sk da 23.2.2018