Foto 1
 

  JUDr. Branislav Fázik, Pnorf - real estate

Rodinn� dom: 4-izbov�
Piešťany, Ul. Pplk. V. Ábela
[Predaj] Zaraden: 28.1.2018
 
Poet izieb 4
Poet kpen 2
Poet balknov 2
Exkluzívne PNORF – novostavba 4i RD, 111 m2, 164 m2, 2x terasa, Ul. Pplk. V. Ábela, Piešťany

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj modernú novostavbu dvojpodlažného 4i rod. domu v komunitnej a tichej časti mesta na Ulici Pplk. V. Ábela v Piešťanoch. Dispozícia nehnuteľnosti s rozmermi a použitými materiálmi viď fotogaléria: 1.NP – zádverie, chodba, kuchyňa, obývacia izba, schodisko, kúpeľňa s WC a sprchovým kútom, izba s vstupom na terasu, 2. NP – chodba, kúpeľňa s toaletou a vaňou, 2x izba a priestranná terasa. Holodom sa predáva s nasledujúcim vybavením: rozvody sietí, plyn. kotol s kompl. podlahovým vykurovaním, sadrové omietky, vypínače a zásuvky, plastové okná a vchodové dvere, terénne úpravy vrátane zámkovej dlažby, palubovky terás a oplotenia. Dom s parkovacím státím na pozemku je napojený na všetky IS. Vlastník holodomu ponúka kupujúcemu možnosť dokončiť nehnuteľnosť do finálnej podoby podľa jeho požiadaviek. Bonusy domu: novostavba, moderné architektonické riešenie, precízne vyhotovenie, nenáročná údržba, tichá lokalita a uzavretá komunita kooperujúcich vlastníkov ostatných domov v slepej uličke.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.


Rozloha: 111
Cena: 195.000 €

Kontakt: Závalie 1333/11B, Hlohovec, 920 01
Tel.: 0904 825 980, , ,
Fax:
Web: pnorf.hlohovecko.sk
E-mail: [email protected]

Vytlaen zo strnky reality.hlohovecko.sk da 19.2.2019