Foto 1
 

  JUDr. Branislav Fázik, Pnorf - real estate

Byt: 3-izbov�
Hlohovec, Michalská
[Predaj] Zaraden: 24.1.2018
 
Poet izieb 3
Poet kpen 1
Poet balknov 1
Exkluzívne PNORF – 3i byt, 76 m2, balkón, 2x pivnica, Michalská ul.

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj 3i byt s balkónom a pivnicou v lokalite susediacej s centrom mesta na Michalskej ul. v Hlohovci. Byt, s výmerou 76 m², sa nachádza v zrekonštruovanom a zateplenom panelovom dome s výťahom, bezbariérovým vstupom, presklením spoločných priestorov a len 2i a 3i bytmi v byt. dome. V čiastočne zrekonštruovanom byte sú nové plastové okná, stierky a plávajúca podlaha. Bytová jednotka dispozične pozostáva z 3 izieb, chodby, haly, kuchyne, kúpeľne, komory, samostatného WC, balkóna a dvoch pivníc v suteréne byt. domu. Orientácia bytovej jednotky: kuchyňa a obývacia izba sú západnej orientácie, zvyšná časť bytu je východnej orientácie. Bytový dom sa nachádza v atraktívnej lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou (napr. centrum, OC Váh, VI. ZŠ, zámok s mestským lesoparkom a iné). Fungujúca samospráva, čistý a udržiavaný vchod.

PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.Rozloha: 76
Cena: 85.000 €

Kontakt: Závalie 1333/11B, Hlohovec, 920 01
Tel.: 0904 825 980, , ,
Fax:
Web: pnorf.hlohovecko.sk
E-mail: [email protected]

Vytlaen zo strnky reality.hlohovecko.sk da 17.2.2018