Foto 1
 

  JUDr. Branislav Fázik, Pnorf - real estate

Byt: 2-izbov�
Hlohovec, Pod Beranom
[Predaj] Zaraden: 4.11.2017
 
Poet izieb 2
Poet kpen 1
Poet balknov 2
Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj nadštandardne zrekonštruovaný 2-izbový byt s vybavením, 45 m2, 7. p., v zateplenom a revitalizovanom panelovom dome s 2x výťahmi na ul. Pod Beranom v Hlohovci. Byt s panoramatickým výhľadom na centrum mesta a s 3 m vysokými stropmi je po kompletnej rekonštrukcii: rozvody sietí, bezpečnostné dvere, čističe vody, bytové jadro s kúpeľňou, kuchynská linka, pláv. podlaha, dlažba, keramické obklady a plast. okná. Bytový dom s kamerovým systémom v spol. priestoroch i na parkovisku sa nachádza v blízkosti historickej budovy Špitálik s výbornou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou vrátane oddychovej zóny mesta pri rieke Váh. Mesačné náklady na bývanie pre jednu osobu predstavujú sumu vo výške 95 €.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Rozloha: 48
Cena: 73.500 €

Kontakt: Závalie 1333/11B, Hlohovec, 920 01
Tel.: 0904 825 980, , ,
Fax:
Web: pnorf.hlohovecko.sk
E-mail: [email protected]

Vytlaen zo strnky reality.hlohovecko.sk da 19.1.2018